reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Witam nowe dziewczyny. I powodzenia w starankach!
@Maliina juz 30❤ poleci teraz szybciutko.
U mnie dziś 5 dc..i dalej mnie brzuch ćmi, zazwyczaj 2 i 3 dzień z bolącym brzuchem a teraz dalej sie męcze. I jajnik dziwnie kłuje. Niech juz mija ta @.
 
reklama
@Betii35 no właśnie nie ma [emoji14] Od wczoraj mam straszne mdłości, w nocy spać przez nie nie mogłam, ale nie wiem czy to ciąża czy jelitówka bo męża też w weekend coś brało [emoji14] Rano trochę mnie jeszcze trzymało, teraz już przeszło tylko łamanie w plecach zostało.
Ale czekam cierpliwie do czwartku [emoji4]

Ja używam testów z rossmanna, są drogie ale ładnie pokazują owu, ja zawsze czuję i po 1-2 dniach od testów boli mnie jajnik [emoji4]

@Gosik8612 witaj, ja też czekam na testowanie i mam podobne objawy do Twoich [emoji16] Plus jak wyżej [emoji4] W drugiej ciąży dwa razy kładłam się spać z bólem jak na @ i byłam pewna że przyjdzie w nocy, ale budziłam się i nic, więc poleciałam do apteki i z drugiego sikania były kreseczki dwie, tego i Tobie życzę!
 
Ostatnia edycja:
Jakie polecacie testy owulacyjne?
@Jivka jak tam.u ciebie? Przylazła @? Trzymam kciuki [emoji110] oby nie
Ja najpierw używałam takich z allegro ale u mnie się nie sprawdziły. Potem rossmanowych strumieniowych i były ok. Ale chyba najlepsze są z domowego laboratorium i też już kilka dziewczyn o nich wspominało ;)
U mnie pięknie wyszły może stąd ta sympatia ;)
 
Warto moim.zdaniem, ale jesli nie zobaczysz roznicy po 1 cyklu (chociaz zycze Ci, zebys juz w 1 cyklu brania zaszla :*) to nie ryzygnuj. Ja zaszłam w trakcie brania 3 opakowania ovarinu :) castagnus tez brałam, ale wczesniej... A masz za wysoką prolaktyne? Tsh masz idealne teraz :)
I czy w razie czego mogę zacząć brać od 5dc? Bo właśnie kończy mi się @
 
Jeśli mam powiedzieć szczerze ja chyba czułam podświadomie co cykl [emoji14] a w cyklu, w którym się udało fakt nie piłam już na andrzejki, ale to bardziej dlatego, że był już wieczór nie miałam @ a ja zawsze dzień wcześniej mam delikatne plamienie więc to trochę dało sygnał nie pij, ale w dzień @ nawet piersi przestały boleć więc chyba nie ma reguły i o objawach też nie ma co mówić mi się zaczęły w okolicy 8 tc czyli w momencie jak miała wystąpić druga @
Ja z każdym plamieniem miałam nadzieję, że to tylko plamieniem ale zawsze rozkrecila mi się @. Ciekawa jestem co ten cykl przyniesie mimo tej wysokiej prolaktyny [emoji4] Ja alkohol jedynie okazyjnie lampkę wina czerwonego, raz odrzucilo mnie od kawy ale nic to nie znaczyło [emoji39]
 
reklama
Hej dziewczyny.
Mam do was pytanie odnośnie ciąży i testu ciążowego i wgl..
Parę tygodni temu robiłam test wyszedł pozytywny druga kreska była strasznie jasna ale drugi był negatywny i dostałam okres dziś robiła test pozytywny i kreska druga jasna że widać normalnie mam ponoc dni płodne dziś ale kilka dni temu miałam normalny okres .. i dodam że uprawiam stosunek w każde dni płodne ( prawdopodobnie płodne) co to może być ?
 

Załączniki

  • 15498945564491657215057.jpg
    15498945564491657215057.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 101
Do góry