reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja dzisiaj żygałam tyle razy że już nie zlicze. Wczoraj nic i już myślałam, a może po wszystkim? I co? :p mam za swoje :( trzeba było się nie cieszyć.

No ja na te kilogramy patrze z przymrużeniem oka teraz też, bo wiem że potem to stracę po prostu. Tak już mam widocznie :) chociaż jak ktoś mówi, że prawie 20 kilo przytyć to dramat, ile trzeba "żreć" żeby tyle przytyć itp. to jest mi przykro. A często takie coś się słyszy dookoła niestety.
 
reklama
No ja na te kilogramy patrze z przymrużeniem oka teraz też, bo wiem że potem to stracę po prostu. Tak już mam widocznie :) chociaż jak ktoś mówi, że prawie 20 kilo przytyć to dramat, ile trzeba "żreć" żeby tyle przytyć itp. to jest mi przykro. A często takie coś się słyszy dookoła niestety.

Znam to. W poprzedniej ciąży przytyłam 20 kg, a wcale dużo nie jadłam. Bardzo puchłam, nogi jak balony, dobrze, że to lato było to w klapkach chodziłam, żadne inne buty na stopy by mi nie weszły. Po ciąży schudłam raz dwa więc najprawdopodobniej była to woda. Mam obawy, że w tej ciąży historia się powtórzy i pod koniec będę się już toczyć. Moja bratowa jest chuda jak patyk, nawet w ciąży taka była więc pewnie bez złośliwych komentarzy pod moim adresem się nie obejdzie
 
Ja dzisiaj żygałam tyle razy że już nie zlicze. Wczoraj nic i już myślałam, a może po wszystkim? I co? [emoji14] mam za swoje :( trzeba było się nie cieszyć.

No ja na te kilogramy patrze z przymrużeniem oka teraz też, bo wiem że potem to stracę po prostu. Tak już mam widocznie :) chociaż jak ktoś mówi, że prawie 20 kilo przytyć to dramat, ile trzeba "żreć" żeby tyle przytyć itp. to jest mi przykro. A często takie coś się słyszy dookoła niestety.
Kiedy kupowaliśmy z mężem starszemu synowi wózek to właściciel sklepu nam opowiadał o dziewczynie, która przed ciążą ważyła 45kg a pod koniec 90... Mówił, że mąż chodził ciągle ze stołkiem za nią, bo gdzie stanęła tam musiała usiąść więc 20 kg przy podwojonej swojej wadze to jest nic więc się nie przejmuj [emoji8]
 
Też się nie przejmuje bo zrzucilam to co przybrałam szybciej niż zdążyłam się tym przejąć także spoko:) tak ciekawości pytam bo miałam przez pewien czas taka dietę cukrzycowa bo mnie mój lekarz straszyl i chudlam w ciąży zamiast przybierać, dopiero jak mi cukier wyszedł dobry to jadłam normalnie :D
 
@dory brakuje mi tych objawów [emoji14] i jakieś głupie myśli mi przechodzą, jeszcze miałam sen że okropnie krwawiłam :(
Jak byłam u lekarza i powiedziałam mu ze się boje bo przeszly mi objawy to doslownie mnie wysmial, ze dobrze się czuje i sie nie cieszę. Po kilku dniach wtedy objawy wrocily, teraz tez z dnia na dzień coraz mniej objawów odczuwam, moze troche w nocy mnie pachwiny bolą, ale tak to czuje się super. Nie jestem lekarzem i nie chce wprowadzac w blad ale czytalam ze beta rosnie tylko do jakiegoś momentu a pozniej juz delikatnie spada, wiec wydaje mi sie ze wlasnie w tym momencie jakoś mniej powinnysmy czuć:)
 
@dory raczej się nie uda, bo ja zaszłam w 30 dniu cyklu, gdzie byłam już pewna, że jest totalnie bezpiecznie, bo na drugi dzień okres przyjdzie [emoji23] tak że moja ciąża ze dwa tygodnie młodsza będzie [emoji6]
 
reklama
Do góry