reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg chłopak czy dziewczynka

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2017
Postów
2
Witam w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się ze będę miała dziewczynkę w 20 tyg okazało się jednak , że to chłopak. Sama już nie wiem bo na jednym usg widać na pewno dziewuche a na drugim chłopca. Może to pempowina ?? Może ktoś mi pomoże rozwiązać ta zagadkę
 

Załączniki

  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 39 176
  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 22 069
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny proszę was o ocenę zdjęcia usg... Miesiąc temu zapowiedzieli mi syna a 4 grudnia na połówkowym ze córka... Trochę mam mętlik w głowie 😞
jak dla mnie chlopczyk, ale wiadomo wszystko Wam czas pokaże:) u mnie dziewucha wygladala inaczej na zdj, byly 3 kreski biale, ale to tez różnie moze wyglądać na różnych zdjęciach, także musisz czekać na potwierdzenie;) nam mala tak cipką pozowała..na kazdej wizycie i lekarze mowili ze na 100%. Mimo to nie nastawiałam się, wszystko neutralne itd, bałam sie rozczarowania.., bo marzylismy o coreczce, wiec prawie do końca wmawialam sobie ze pewnie bedzie chlopak:) mamy juz synka, a w rodzinie sami chlopcy, urodzila sie mala piękność, oczko w głowie tatusia
Dzięki za odpowiedź :)
 
reklama
Dzięki za odpowiedź :)
jak dla mnie chlopczyk, ale wiadomo wszystko Wam czas pokaże:) u mnie dziewucha wygladala inaczej na zdj, byly 3 kreski biale, ale to tez różnie moze wyglądać na różnych zdjęciach, także musisz czekać na potwierdzenie;) nam mala tak cipką pozowała..na kazdej wizycie i lekarze mowili ze na 100%. Mimo to nie nastawiałam się, wszystko neutralne itd, bałam sie rozczarowania.., bo marzylismy o coreczce, wiec prawie do końca wmawialam sobie ze pewnie bedzie chlopak:) mamy juz synka, a w rodzinie sami chlopcy, urodzila sie mala piękność, oczko w głowie tatusia
Dzięki za odpowiedź :)


@Maziajka ?? Mogłabyś zobaczyć?
 
No wyprawkę mam po synku :) tyle ze mnie ciekawość zżera :) dam znać na pewno ale też czuje że chłopiec :)
oj to bywa mylące;) ja na początku ciąży a w zasadzie to przez całą ciążę czułam, że chlopak, fakt ze wszyscy wrożyli chlopa, i pozniejszy strach przed rozczarowaniem czy jak to inaczej nazwać..:) ale nie umiem tego opisać, bylam pewna ze bedzie chlop..jest babeczka:) wydaje mi sie ze po odczuciach to tak jak z chinskim kalendarzem..50% na 50% to bardzo duzo, wiekszosci moze sie sprawdzać, ale ale..;)
 
oj to bywa mylące;) ja na początku ciąży a w zasadzie to przez całą ciążę czułam, że chlopak, fakt ze wszyscy wrożyli chlopa, i pozniejszy strach przed rozczarowaniem czy jak to inaczej nazwać..:) ale nie umiem tego opisać, bylam pewna ze bedzie chlop..jest babeczka:) wydaje mi sie ze po odczuciach to tak jak z chinskim kalendarzem..50% na 50% to bardzo duzo, wiekszosci moze sie sprawdzać, ale ale..;)
Nie no myślę że jak lekarz powiedział że chłop...to będzie ten siurek :) chociaż długoo go szukał bo nie do końca był pewien ponieważ pępowina między nóżkami cały czas była a jeszcze mały się bardzo wiercil ale koniec końców stwierdził że prącie dotyka pępowiny
 
Grabcia widzialam juz Twoje fotki na watku o planowaniu caly czas podgladam sentymentem;-) szczerze nie jestem w stanie nic powiedziec ja nie widze ani cech dziewczynki ani chlopca.Osobiscie mysle ze powinno byc widac na wszystkich zdjeciach jadra i siurka gdyby to byl chlopak...a tam na jednym zdjeciu cos widac ale do konca nie wiem co.Probowalas wstawiac zdjecia na genderdremaing? Albo na jakies grupy na fb? Te pierwsze fotki ta sa fotki z 15 tc?
 
reklama
Grabcia widzialam juz Twoje fotki na watku o planowaniu caly czas podgladam sentymentem;-) szczerze nie jestem w stanie nic powiedziec ja nie widze ani cech dziewczynki ani chlopca.Osobiscie mysle ze powinno byc widac na wszystkich zdjeciach jadra i siurka gdyby to byl chlopak...a tam na jednym zdjeciu cos widac ale do konca nie wiem co.Probowalas wstawiac zdjecia na genderdremaing? Albo na jakies grupy na fb? Te pierwsze fotki ta sa fotki z 15 tc?
Obie fotki są z 19 tc :)nie wystawiałam wiecej zdjęć ale Ciara bardziej przekonana jestem na chłopca... troszkę smutno bo nikt się nie cieszy z jego :( ja w sumie widzę obu synków z super relacjami :) ale smutno bo więcej dzieci raczej nie będzie
 
Do góry