reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopak czy dziewczyna

Margo1991

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2018
Postów
56
Hej dziewczyny jestem niecałe dwa tyg przed terminem i nadal nie mam pewności co do płci dziecka. Lekarz też. W załączniku dodaje zdjęcie może ktoras z was coś zobaczy ja tu nie widzę kompletnie nic pomóżcie
 

Załączniki

  • 20190221_131622.jpg
    20190221_131622.jpg
    908,5 KB · Wyświetleń: 284
reklama
Na polowkowym usg prenatalnym lekarz stwierdził że chyba dziewczynka bo nie widzi zeby coś merdało ale nie widzi też pisiulki i tak było za każdym usg ze dzidzia nie chciała się pokazać aż do usg dwa tyg temu gdzie znowu meczylam lekarza no i pokazał mi to i twierdził że dziewczynka ale ja tu nic naprawdę nie widzę i jakoś mu nie wierzę hehe czy możliwe jest zeby powiedział mi tak żebym to już nie meczyla o ta płeć?
 
Nie widać za dużo , ale coś mi mówi że może chłopak ;) ważne by zdrowe , nie ważne czy dziewczynka czy chłopiec
 
Ostatnia edycja:
Ja tu też kompletnie nic nie widzę :) ale jak nic nie widać to pewnie dziewczynka :) u mnie już od 13 tygodnia było widać że coś dynda. Na wszelki wypadek kupuj dla dzidzi neutralne szarości :D
 
reklama
reklama
Do góry