reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki z Historią

Ginka mówi ze wszystko ok. Następna wizyta 18 marca będzie cytologia i posiew. Musze jeszcze zrobić badania rozyczke i grupę krwi. Prawdopodobnie chłopak będzie :) a co tam u Ciebie ? :)
 
reklama
Hej dziewczyny... Mam 26 lat i od roku staramy się o dziecko mężem. Póki co bezskutecznie. Mąż robił badania nasienia i wyniki nie byly optymistyczne. Wyszlo ze ma zylaki powrozka nasiennego i urolog który mu zlecił badania nasienia widząc jego wynik stwierdził że sa gorsze przypadki bo ruchliwosc plemnikow jest duża ale tych o prawidłowej budowie i tak wyszło z badan 0% ....
Od tej pory mija rok jak staramy się naturalnie począć dziecko, ze mną niby jest wszystko w porządku, robiłam też badania ale powoli zaczynam się martwić... którąś miała moze podobnie w związku ? Dziękuję za jakąkolwiek pomoc
 
Hej dziewczyny... Mam 26 lat i od roku staramy się o dziecko mężem. Póki co bezskutecznie. Mąż robił badania nasienia i wyniki nie byly optymistyczne. Wyszlo ze ma zylaki powrozka nasiennego i urolog który mu zlecił badania nasienia widząc jego wynik stwierdził że sa gorsze przypadki bo ruchliwosc plemnikow jest duża ale tych o prawidłowej budowie i tak wyszło z badan 0% ....
Od tej pory mija rok jak staramy się naturalnie począć dziecko, ze mną niby jest wszystko w porządku, robiłam też badania ale powoli zaczynam się martwić... którąś miała moze podobnie w związku ? Dziękuję za jakąkolwiek pomoc
Mój mąż też ma kiepskie wyniki. Jest po operacji żylaków powróżka nasiennego. Za miesiąc powtarzamy badania, c y operacja i witaminy coś pomogły.
Twój mąż jakie ma te żylaki? Duże?
 
Mój mąż też ma kiepskie wyniki. Jest po operacji żylaków powróżka nasiennego. Za miesiąc powtarzamy badania, c y operacja i witaminy coś pomogły.
Twój mąż jakie ma te żylaki? Duże?
Żylaki nie są duże i nawet urolog nie kazał się tym tak bardzo przejmować, że może ale nie musi robić zabiegu ‍♀️ możliwie też że nasienie które wtedy badal było zbyt późno dostarczone i w zbyt wysokiej tepm. przechowywane, tak mówił... ale nas te wyniki bardzo zdołowały zwłaszcza że to był czas kiedy chcieliśmy zacząć nasze starania o dziecko dopiero tak na poważnie... wcześniej nigdy się nie zabezpieczalismy, poprostu znam swój cykl i uwazalismy...
 
Żylaki nie są duże i nawet urolog nie kazał się tym tak bardzo przejmować, że może ale nie musi robić zabiegu ‍[emoji3601] możliwie też że nasienie które wtedy badal było zbyt późno dostarczone i w zbyt wysokiej tepm. przechowywane, tak mówił... ale nas te wyniki bardzo zdołowały zwłaszcza że to był czas kiedy chcieliśmy zacząć nasze starania o dziecko dopiero tak na poważnie... wcześniej nigdy się nie zabezpieczalismy, poprostu znam swój cykl i uwazalismy...
Jakie dokładnie macie wyniki?
 

Załączniki

  • Screenshot_20190223-215325_Drive.jpg
    Screenshot_20190223-215325_Drive.jpg
    317,6 KB · Wyświetleń: 162
  • Screenshot_20190223-215346_Drive.jpg
    Screenshot_20190223-215346_Drive.jpg
    361 KB · Wyświetleń: 169
  • Screenshot_20190223-215352_Drive.jpg
    Screenshot_20190223-215352_Drive.jpg
    462,5 KB · Wyświetleń: 145
  • Screenshot_20190223-215400_Drive.jpg
    Screenshot_20190223-215400_Drive.jpg
    318,4 KB · Wyświetleń: 206
Morfologia i ruch do poprawy. A tak poza tym to bardzo dobre macie wyniki. Macie dużo plemników, a to najważniejsze.
Kup mężowi witaminy, wprowadz do diety więcej warzyw, owocow, kup orzechy brazylisjkie, niech mąż sie więcej rusza, rzuci palenie jesli pali. I powinno byc lepiej[emoji4]
 
Morfologia i ruch do poprawy. A tak poza tym to bardzo dobre macie wyniki. Macie dużo plemników, a to najważniejsze.
Kup mężowi witaminy, wprowadz do diety więcej warzyw, owocow, kup orzechy brazylisjkie, niech mąż sie więcej rusza, rzuci palenie jesli pali. I powinno byc lepiej[emoji4]
Od razu wprowadziliśmy lepsza dietę dla męża, suplementy(selen,potas) zapali sporadycznie papierosa na imprezie ale rzadko, może ruchu faktycznie powinien mieć więcej i ja staram się codziennie gotować w miarę możliwości... Ale mijają miesiące a ja się zaczynam coraz bardziej martwić i szukać innych przyczyn. Zdaje sobie sprawe że głowa/stres mogą mieć wpływ ale staram się do tego podchodzić pozytywnie ale z każdym negatywnym testem coraz bardziej się niepokoje...
 
Przy tak slabej morfologi kupilabym lepszy suplement na Twoim miejscu. Sam potas i selen mogą nie wystarczyć. My próbowaliśmy Profertil, FertilMen, SupraMen, Acertin, Androvit. Te polecam[emoji4]
A z Tobą wszystko ok? Hormony? Owulacje masz? A mąż badal hormony? U faceta wazny jest testosteron i prolaktyna
Od razu wprowadziliśmy lepsza dietę dla męża, suplementy(selen,potas) zapali sporadycznie papierosa na imprezie ale rzadko, może ruchu faktycznie powinien mieć więcej i ja staram się codziennie gotować w miarę możliwości... Ale mijają miesiące a ja się zaczynam coraz bardziej martwić i szukać innych przyczyn. Zdaje sobie sprawe że głowa/stres mogą mieć wpływ ale staram się do tego podchodzić pozytywnie ale z każdym negatywnym testem coraz bardziej się niepokoje...
 
reklama
Przy tak slabej morfologi kupilabym lepszy suplement na Twoim miejscu. Sam potas i selen mogą nie wystarczyć. My próbowaliśmy Profertil, FertilMen, SupraMen, Acertin, Androvit. Te polecam[emoji4]
A z Tobą wszystko ok? Hormony? Owulacje masz? A mąż badal hormony? U faceta wazny jest testosteron i prolaktyna
Mam regularne cykle, co prawda nie kupuje testów owulacyjnych ale czuje i wiem kiedy mam owulacje, znam swój organizm. Nie mialam nigdy z niczym problemow i nie bralam hormonow ani tabletek anty. Co prawda byłam na badaniach jakiś czas temu ale lekarz mowil ze nie widzi zadnych przeciwskazań jeśli chciałabym zajść w ciążę. Co do tych suplementów to na pewno któreś kupimy.
 
Do góry