reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Cześć dziewczyny, chciałam sie przywitać. Mam 28 lat, termin mam na 30sierpnia-1 września ale i tak pewnie urodze sporo po terminie tak jak pierwszego synka wiec postanowiłam dołączyć do Was, mam nadzieje ze mnie przyjmiecie:) jestem juz po prenatalnych i teście Pappa który wyszedł bardzo dobrze, z czego bardzo sie cieszę, niestety sen z powiek spędza mi toksoplazmoza, ktorą przeszłam zaraz przed ciążą i nawet o tym nie wiedziałam, ale staram sie myśleć pozytywnie. To tak w skrócie o mnie, a i prawdopodobnie bedzie dziewczynka, ale jeszcze sie za bardzo nie nastawiam :)
 
reklama
Oczywiście że tak bo to jeden z najlepszych specjalistów w polsce w USG, z całego kraju przyjeżdżają do niego na konsultacje :) też ide tylko 22 :) drogi jest w ciul ale tak przemiły, dokładny i kompetentny że ja na prenatalne nie wyobrażam sobie iść do nikogo innego. I mimo że teraz będę też mieć prenatalne w lux medzie to i tak ide do niego bo nikomu tak nie ufam
O kurcze, super słyszeć takie opinie [emoji4][emoji4] tak jak pisałam, mi go polecił mój lekarz, więc zdałam się w 100% na niego, bo w rodzinie nasz Bobas będzie pierwszy od ładnych kilkunastu lat, więc nie bardzo miałam się kogo poradzić, a koleżanki wybierały zazwyczaj kogoś tańszego. Mam trochę stresa, bo będzie to już 13+4, a ostatnio Dzidzia nadrobiła 6 dni i trochę się obawiam, że jeszcze coś tam nadrobi i będzie za pozno [emoji58] ale fajnie słyszeć, że nie tylko lekarz uważa Go za super specjalistę [emoji4]
 
Ye
Może to też przez te mdłości i wymioty które cię tak męczą, pewnie też nie jesz też dużo przez to i organizm nie ma sil [emoji20]
Też tak uważam i modlę się by mi odpuściło w tym zbawiennym 14 tc ale czy się spełni zobaczymy...
Ja też mam prenatalne 13 marca więc jak widzę duże grono idzie ze mną :)
 
Ja wyczekuje 7 marca bo bardzo chce zobaczyć malucha ale nie przekładam wizyty tylko grzecznie czekam ;-) zresztą jakbym chciała przyspieszyć to zawsze mogę podejść do szpitala gdzie mój lekarz ma dyżury:-D
Ja już po obiedzie, czekam na wyniki po godzinie... po jednym toscie miałam 154 więc się wystraszyłam, szybko na spacer a tu ulewa :-/
Wylicytowalam sobie spodnie na allegro za 10zl tylko nie spojrzałam że to rozmiar 52 :szok: no z moim 38 to niestety za duże a drugie z kolei L a na mnie są jak na S, nie wiem co zrobić z tymi spodniami...
 
Ja wyczekuje 7 marca bo bardzo chce zobaczyć malucha ale nie przekładam wizyty tylko grzecznie czekam ;-) zresztą jakbym chciała przyspieszyć to zawsze mogę podejść do szpitala gdzie mój lekarz ma dyżury:-D
Ja już po obiedzie, czekam na wyniki po godzinie... po jednym toscie miałam 154 więc się wystraszyłam, szybko na spacer a tu ulewa :-/
Wylicytowalam sobie spodnie na allegro za 10zl tylko nie spojrzałam że to rozmiar 52 :szok: no z moim 38 to niestety za duże a drugie z kolei L a na mnie są jak na S, nie wiem co zrobić z tymi spodniami...
A już przyszły? Może napisz do sprzedawcy i uda się dogadać, żeby anulował aukcję.
 
Ja wyczekuje 7 marca bo bardzo chce zobaczyć malucha ale nie przekładam wizyty tylko grzecznie czekam ;-) zresztą jakbym chciała przyspieszyć to zawsze mogę podejść do szpitala gdzie mój lekarz ma dyżury:-D
Ja już po obiedzie, czekam na wyniki po godzinie... po jednym toscie miałam 154 więc się wystraszyłam, szybko na spacer a tu ulewa :-/
Wylicytowalam sobie spodnie na allegro za 10zl tylko nie spojrzałam że to rozmiar 52 :szok: no z moim 38 to niestety za duże a drugie z kolei L a na mnie są jak na S, nie wiem co zrobić z tymi spodniami...
Wystaw na olx:)
 
Mam ostre zapalenie krtani i tchawicy, antybiotyk 3 razy dziennie i modlić sie zeby bylo z dzieckiem ok, bo takie ostre infekcje sa groźne dla dziecka ;/ ten tydzień bedebl siedzieć jak na szpilkach az do prenatalnych.
Zawsze jestem optymistką ale to mnie zlamalo :(
 
Baciombre, skonsultuj to ze sprzedawcą. Ja kiedyś kupilam 6 par spodni narciarskich. Wciąż wawalalo neta, odswiezalam u nie skumalam, co zrobiłam. Sprzedawca zrozumiał :)
 
Mam ostre zapalenie krtani i tchawicy, antybiotyk 3 razy dziennie i modlić sie zeby bylo z dzieckiem ok, bo takie ostre infekcje sa groźne dla dziecka ;/ ten tydzień bedebl siedzieć jak na szpilkach az do prenatalnych.
Zawsze jestem optymistką ale to mnie zlamalo :(
wygrzewaj sie, nikt nie może być większym pesymista tutaj ode mnie, także musi być dobrze
 
reklama
Przyszły już i dopiero po wyjęciu z opakowania dotarło do mnie co znaczy 52 nawet nie wiedziałam że taki rozmiar istnieje:rofl2: A te L dopiero jak przymierzylam to stwierdziłam że są jednak trochę przymale;)
Wystawie na olx może ktos się skusi jednak A jak nie to te L będę nosić po ciąży w pierwszych miesiącach :p
 
Do góry