reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża ?? 2-3 dni przed okresem

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
Cześć dziewczyny.
Dziś wieczorem zrobiłam test, chodź jestem 2 dni przed okresem, tak porostu chodź żadnych objawów nie miałam co by mogło wskazywać na ciąże. 1test zrobiłam i coś widać,myślała ze mam zwidy wiec narzeczony pojechał po drugi i znowu coś widać czy tylko ja coś widzę?? Bo Mój facet tez nie jest do końca przekonany czy coś tam jest.. czy to Możliwe, ze jestem w ciąży i przed okresem to pokazało?
Ps. 6listopada poroniłam samoistnie bez czyszczenia w 5tyg. Boje się jeśli się okaże ze jestem w ciąży, ze skończy się jak w listopadzie..
 

Załączniki

  • E75045CF-F7EE-46A7-B62C-674F335141C8.jpeg
    E75045CF-F7EE-46A7-B62C-674F335141C8.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 9 557
reklama
Rozwiązanie
No ja się nie zdziwie jeśli nic dziś nie zobaczę. Chociaż beta już była wczoraj dosyć wysoka. Ostatnio miałam 33 i nie było już potem przyrostu żadnego, a następnie zaczęła spadać. Teraz jednak jest dużo dużo wyzsza
Twoja beta jest naprawdę wysoka, ja zrobiłam jedną i więcej nie robie (nie chce się stresować czy rośnie czy spada) zrobiłam jedna żeby upewnić się, ze to ciąża, W 1 ciąży było 103 po 48h 284 a po kilku dniach poronienie.
Cześć dziewczyny. Jestem w ciąży 4tydzien + 5dni. Czy to normalne, ze 1-2razy dziennie mam taki skurcz w podbrzuszu, który twa kilka sekund, ze aż robi mi sie gorąco albo niedobrze ? Przed chwila wzięłam aż NOSPE bo tak zlapalo. Po za tym nic innego się nie dzieje. Żadnych plamien itd. Biorę kwas foliowy i magnez, a do ginekologa wybieram się dopiero w 6-7 tygodniu. Pozdrawiam
Ja też mam takie lekkie bóle podbrzusza, które przypominaja miesiączkę. Przedwczoraj zobaczyłam na teście 2 grube krechy a wczorajszą beta wyniosła 720,9.... Aż oczy przecieralam ze zdziwienia.
 
reklama
Dziękuje! A kiedy miałaś ostatnia miesiączkę i kiedy wyszedł Ci test pozytywny? Bo tez wybiram się do ginekologa ale dopiero za miesiąc, bo ostatnia miesiączkę miałam 31.01 a test wyszedł mi pozytywny już 3dni przed następnym okresem :):):)
 
Dziękuje! A kiedy miałaś ostatnia miesiączkę i kiedy wyszedł Ci test pozytywny? Bo tez wybiram się do ginekologa ale dopiero za miesiąc, bo ostatnia miesiączkę miałam 31.01 a test wyszedł mi pozytywny już 3dni przed okresem :):):)
21 stycznia miałam ostatnia miesiączkę a w sumie poronienie samoistne bardzo wczesne. Ja długo testu nie chciałam robić. Nie wiem dokładnie bo ostatnio moje cykle są dziwne i dluzsze. Zrobiłam test dopiero w 38 dniu cyklu. Strasznie zwlekalam.
 
21 stycznia miałam ostatnia miesiączkę a w sumie poronienie samoistne bardzo wczesne. Ja długo testu nie chciałam robić. Nie wiem dokładnie bo ostatnio moje cykle są dziwne i dluzsze. Zrobiłam test dopiero w 38 dniu cyklu. Strasznie zwlekalam.
No właśnie ja nie wiem kiedy iść do ginekologa. Bo po poprzednim poronieniu miałam ostatni okres 24wrzesnia poszłam na początku października i kazał przyjść dopiero 29 listopada, ale niestety poroniłam 6 listopada. Po 4cyklach się udało (chodź pierwsza była planowana, a druga już nie :D heh) i właśnie nie wiem kiedy pójść bo znowu mnie odeśle i będzie kazał przyjść w kwietniu.. po za tym o tak nic się nie dzieje(odpukać) bo w pierwszej ciąży od początku miała całymi dniami mocne skurcze,bóle i plamienia.
 
No właśnie ja nie wiem kiedy iść do ginekologa. Bo po poprzednim poronieniu miałam ostatni okres 24wrzesnia poszłam na początku października i kazał przyjść dopiero 29 listopada, ale niestety poroniłam 6 listopada. Po 4cyklach się udało (chodź pierwsza była planowana, a druga już nie :D heh) i właśnie nie wiem kiedy pójść bo znowu mnie odeśle i będzie kazał przyjść w kwietniu.. po za tym o tak nic się nie dzieje(odpukać) bo w pierwszej ciąży od początku miała całymi dniami mocne skurcze,bóle i plamienia.
No ja się nie zdziwie jeśli nic dziś nie zobaczę. Chociaż beta już była wczoraj dosyć wysoka. Ostatnio miałam 33 i nie było już potem przyrostu żadnego, a następnie zaczęła spadać. Teraz jednak jest dużo dużo wyzsza
 
reklama
No ja się nie zdziwie jeśli nic dziś nie zobaczę. Chociaż beta już była wczoraj dosyć wysoka. Ostatnio miałam 33 i nie było już potem przyrostu żadnego, a następnie zaczęła spadać. Teraz jednak jest dużo dużo wyzsza
Twoja beta jest naprawdę wysoka, ja zrobiłam jedną i więcej nie robie (nie chce się stresować czy rośnie czy spada) zrobiłam jedna żeby upewnić się, ze to ciąża, W 1 ciąży było 103 po 48h 284 a po kilku dniach poronienie.
 
Rozwiązanie
reklama

Podobne tematy

Do góry