reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

A takie coś? Dacie radę edytować? To tylko przykład i w sumie informacje (tylko o mnie na razie [emoji1787]) , które i tak praktycznie ttcznie każda z nas podawała w postach, no ale może rzeczywiście lepiej zawalczyć o ten wątek zamknięty. Tylko wtedy na pewno dostaniemy od nowa, ten pewnie zostanie tutaj, jakby ktoś tam jeszcze chciał dołączyć. Tak było z wątkiem starających się.
Wydaje mi się że wątek staraczek to jednak co innego bo tam ciągle dołączają nowe osoby. Z tego co pamiętam z forum jak byłam wcześniej to po prostu wątek jest zamykany. Może coś się zmieniło ale na bank będzie trzeba napisać do administratorki,może osoba która zakładała październikowe mamy? Myślę że już czas na to, żebyśmy zamknęły bo jest nas bardzo dużo,mówimy o swoich prywatnych sprawach a inni nas podczytac,dodatkowo tematy wyświetlają się w Googlach i nasze odpowiedzi też. Jak widzę jest wiele osób które nas czytają ale nie odzywają się więc jak przeczytają że zamykamy wątek to się odezwa jak będą chciały.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Albo przekleństwo hihihi,tak szczerze mówiąc to doświadczenie się nabywa a im mnie doradców tym lepiej. Zdrowe wsparcie zawsze się przyda ale na tyle na ile chcą sami rodzice :)
Dokładnie Ja tam nie lubię jak mi się wtracaja i wizytują np pierwszego dnia po wyjściu ze szpitala Ja też przy pierwszym dziecku nie miałam doświadczenia ale się je zdobywa i prawie wszystko robi się instynktownie Ja tam mam i teściowa i rodziców na miejscu ale szczerze mówiąc to korzystam z pomocy naprawdę bardzo bardzo rzadko Zazwyczaj wszystko co się da robimy wszyscy razem albo się z mężem wymieniany Naprawdę jak jest dwoje rodziców zaangażowanych to dodatkowa opieka niekoniecznie jest potrzebna Takie mam zdanie
 
10+4
Witam się, ja dziś mam wizytę u hematologa :) coraz bardziej się niecierpliwię jeśli chodzi o wizytę 21 (genetyczne). Lek jeszcze nie mija ale mam nadzieję że po tym badaniu odetchnę...bo jak na razie nie czuje się pewna. Martwię się tym acardem który zaczęłam brać,wprawdzie jest to najmniejsza dawka ale jednak.mdlosci u mnie ostatnio już brak, ból piersi okropny i muszę już się przerzucić na większe staniki.
Gratuluję udanych wizyt :)
Ps: nie wchodzę też w żadne spodnie więc ciągle chodzę w sukienkach i spódnicach elastycznych. Planuję kupić jakieś ciążowe legginsy ale może z mniejszym tym pasem na brzuch.
 
My wynajmujemy równe 40m2. Śmiejemy się że przypada 10m2 na osobę :D ale lubię to mieszkanie. Mamy swój ogródek z pięknym widokiem. Dzieci mają mały pokój, my śpimy w salonie z kuchnią. Do tego średniej wielkości łazienka :) Maluszek będzie spał tam gdzie aktualnie będą ku temu warunki. Dlatego potrzebuję coś mobilnego. Mam bujak Tiny Love, myślę że kupię do niego jakiś materacyk i będzie ok, przynajmniej na pierwsze miesiące.
A widoczek z tarasu mamy całkiem miły jak na mieszkanie w bloku :)
IMG_20190314_090655.jpeg
 
(11+0)
Zaczynamy nowy tydzień :)
Ja z młodym jesteśmy po porannej wizycie u lekarza. Okazało się że ma zmiany osłuchowe i dostał antybiotyk :(
U fasoli i u mnie spoko, już po śniadaniu.
Co do tabelki fajna sprawa ale nie mogę się dopisać bo mam zamało miejsca by pobrać aplikacje :(
Co do mieszkania to mamy 2 duze pokoje. Jeden zajmuje syn a drugi mamy jako sypialnie salon i jadalnie w jednym i gdzieś tu musze zrobić kącik dla maleństwa. Poźniej będą w jednym pokoju. W najbliższych latach chcielibyśmy się budować ale to raczej odległa kilkuletnia przyszłość.
Co do wózka mamy xlandera i raczej nie będziemy zmieniać. Fotelik będe chyba kupowała recaro bo byłam z niego zadowolona. Wszystkie inne rzeczy będę musiała kupić ale jeszcze o tym nie myśle. Pewnie zaczniemy pod koniec czerwca się zadtanawiać.
 
Dziewczyny ale przecież nie można ani zamknąć ani utajnić jedynego październikowego forum. Przecież tu będą dołączać dziewczyny aż do porodu. Co najwyżej można osobno stworzyć forum zamknięte.
W praktyce zazwyczaj wygląda to tak że tworzy się forum zamknięte i na otwartym nagle robi się popłoch, dołączają natychmiast nowe dziewczyny które jak się okazuje podczytują od samego początku ;) i chcą też mieć dostęp do prywatnego. Zazwyczaj przez jakiś czas funkcjonują obydwa fora. Do otwartego dołączają nowe osoby, które później mogą zostać dołączone do zamkniętego. A na zamkniętym co jakiś czas robi się czystki i usuwa osoby które w ogóle się nie odzywają :)
 
reklama
Dziewczyny ale przecież nie można ani zamknąć ani utajnić jedynego październikowego forum. Przecież tu będą dołączać dziewczyny aż do porodu. Co najwyżej można osobno stworzyć forum zamknięte.
W praktyce zazwyczaj wygląda to tak że tworzy się forum zamknięte i na otwartym nagle robi się popłoch, dołączają natychmiast nowe dziewczyny które jak się okazuje podczytują od samego początku ;) i chcą też mieć dostęp do prywatnego. Zazwyczaj przez jakiś czas funkcjonują obydwa fora. Do otwartego dołączają nowe osoby, które później mogą zostać dołączone do zamkniętego. A na zamkniętym co jakiś czas robi się czystki i usuwa osoby które w ogóle się nie odzywają :)
Mo właśnie dokładnie tak samo działało to na staraczkach i myślałam, że to jest norma.
 
Do góry