reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Byłam beta 4235,2 w macicy jest
Gratuluję wszystkim , które osiągnęły sukces w walce o dziecko. Nie zagladalam na to forum , jakiś czas musiałam oczyścić myśli. Ja wysokie nk, brak ciąży od 20 lat , ta pierwsza tez była felerna - pozamaciczna. Nie mam dzieci , chęć posiadania jest ogromna jednak szanse zerowe. Trudno było się pogodzić ze jedyna szansa to kd. Może za późno się za to wszystko wzięłam .2 invitra nieudane , zarodki nie rozwinęły się do 5 doby . Nie wiem czy się uda ....Nie wiem jak to być w ciąży , może troszkę jestem sfrustrowana , zmeczona jednak wiem ze jak nie teraz to nigdy.
Witaj :)
masz rację, to ciężka walka...i nikt nie gwarantuje wygranej...ale walczymy , bo chcemy mieć pewność, że zrobiłyśmy wszystko..I jak widać udaje się i ja mam taką nadzieję, że na nas też przyjdzie czas :)

A te nieudane ivf to z Kd miałaś?
 
Witajcie dziewczyny, ja też mam podobnie. Byłam u lekarza, pęcherzyk ciążowy nieregularny bez echa zarodka GS -20mm. W poniedziałek drugie USG. Na dodatek jestem chora mam zapalenie zatok i kaszle, aż brzuch boli. Jestem na zwolnieniu, ale myśli są straszne.Po dwóch stratach można oszaleć.
Będzie dobrze :) Trzymamy kciuki. Dużo zdrówka :)
 
Witajcie dziewczyny, ja też mam podobnie. Byłam u lekarza, pęcherzyk ciążowy nieregularny bez echa zarodka GS -20mm. W poniedziałek drugie USG. Na dodatek jestem chora mam zapalenie zatok i kaszle, aż brzuch boli. Jestem na zwolnieniu, ale myśli są straszne.Po dwóch stratach można oszaleć.
Mocno trzymam kciuki mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy !! Dawaj znac.
 
Witaj :)
masz rację, to ciężka walka...i nikt nie gwarantuje wygranej...ale walczymy , bo chcemy mieć pewność, że zrobiłyśmy wszystko..I jak widać udaje się i ja mam taką nadzieję, że na nas też przyjdzie czas :)

A te nieudane ivf to z Kd miałaś?
Nie to były moje komórki , raz cztery drugi raz osiem. Z pierwszej procedury transfer 3 dniowy, druga hodowla do blastocysty - bez transferu. Zarodki przestały się rozwijać.
 
A ja byłam we wtorek u mojego ginekologa wszystko jest ok mam zielone światełko :) ba nawet mialwm jakiś pęcherzyk graffa 21 mn wiec kto wie może uda się bez clo a jak nie to receptę mam na kolejny cykl, ale zanim je wezmę mam zbadać betę no i jeśli zajdę to od razu luteina pod język żeby nic nie wkładać :) i jak naj mniej badać ... także może się uda ?? Maju cieszę się bardzo twoja ciąża :)
 
reklama
Magdama wiesz to bardzo powoli do mnie dociera.
Te obcylane w witaminach biorę folik ,pregna plus ,witryn d3,aspargin to wszystko raz dziennie .Moje pytanie co proponujecie jeszcze?Może asparhin dwie?Niekiedy wezmę ,bardzo dużo jem orzechów wloskich
 
Do góry