reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam pytanie. W poniedziałek muszę iść zrobić badania tarczycowe, to będzie 7 dpt 3 dniówek zarodka. Czy jest sens robić wtedy też bete? Doradzcie mi proszę.
 
reklama
Aha... to czekamy na wyniki po 12. Czyli za pierwszym razem mialas sztuczny cykl bo po stymulacji i teraz tez przy crio mialas sztuczny? Kochana a co wyszlo z tego badania przrd crio tzn chyba receptywnosc endo mialas?
Wyniki idealne. Więc zarodki nie powinny być odrzucane przez mój organizm [emoji2]

Myślę pozytywnie, ale nie wiem czy będzie takie szczęśliwe to podejście jak poprzednie. Dwa razy za pierwszym razem? To by było niesamowite...
 
Wyniki idealne. Więc zarodki nie powinny być odrzucane przez mój organizm [emoji2]

Myślę pozytywnie, ale nie wiem czy będzie takie szczęśliwe to podejście jak poprzednie. Dwa razy za pierwszym razem? To by było niesamowite...
E to super z tym wynikiem. Jakby ci soe udalo to bys rozbila bank :) i pewnie bylabys jedna z niewielu takich kobiet. Trzymam kciuki by sie udalo. Jakby tak bylo to bedziesz miala liczna rodzinke razem z tymi na zimowisku :):)
 
Chociaż... znowu powoli czuje się senna jak diabli! Wtedy też tak było. Pytanie czy to relanium czy jednak kropek się zadomawia? [emoji106][emoji33]
Kochana dzis mozesz wszystko odczuwac bo jest kiepskie cisnienie. Wiec moze byc ciaza moze byc relanium i moz byc zla pogoda. A moze wszystko do kupy ;) zycze Ci by to bylo tylkobi wylacznie to b pierwsze czyli ciaza ♥♥♥
 
Tak u mnie był świeżak 4 dobowy-morula.
Układasz puzzle ?;)
Ok, to się skusze;)
Jeszcze nie układam;)
Jakoś mam złe dni, w nocy bolały mnie jajniki, nawet bardzo...,rano wzięłam nospe bo czułam jakieś dziwne ciągnięcie na dole brzucha ...generalnie hormony robią chyba swoje bo łzy mi same lecą, jest mi dziś na zmianę duszno i zimno....ja naprawdę nie wiem, jak dziewczyny to robią, że nieysla i potrafią czekać 12 dni na betę....
Dziś zamierzam rozpocząć weekend w łóżku z filmami:) cały tydzień pracowałam, przejechałam 1400 km....więc mi się należy:)
Puzzle jeszcze nie zakupione!:)
 
reklama
Do góry