reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża pozamaciczna

Dołączył(a)
29 Czerwiec 2018
Postów
7
hej dziewczyny, w piątek byłam u ginekologa, był to 6t1d w celu potwierdzenia ciąży. Ciąży nie zobaczył, powiedział że albo do zapłodnienia doszło tuż przed okresem i ciąża sie rozwine, albo jest to ciąża pozamaciczna.. czy któraś z Was tak miala?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja miałam podobnie miał być to 7 prawie 8 tc fakt ciążę zobaczył ale tylko pęcherzyk bez zarodka bez serca uznał że albo doszło do zapłodnienia później albo puste jajo plodowe a zarodek się nie rozwinie okazlo się że do zapłodnienia doszło dużo później przez co zamiast być w 7 tc byłam w 5 tc wszystko dobrze teraz kończę 28 tc. U Ciebie też to może być dopiero 4 tc albo 5 taka rozbierznosc moze byc nawet 2 tygodniowa i na dniach pojawi się pęcherzyk. Wystarczyło że owulacja się przesunela. Nic się nie martw na następnej wizycie będzie już coś widać;)
Pęcherzyk ciążowy widać dopiero jak beta ma ponad 1000 zrob betę i czekaj spokojnie na wizytę może faktycznie owulacja wyszła później :) trzymam kciuki ❤️
 
hej dziewczyny, w piątek byłam u ginekologa, był to 6t1d w celu potwierdzenia ciąży. Ciąży nie zobaczył, powiedział że albo do zapłodnienia doszło tuż przed okresem i ciąża sie rozwine, albo jest to ciąża pozamaciczna.. czy któraś z Was tak miala?
Uwielbiam takich lekarzy... zrób sobie betę i powtórz ją po 48h w tym samym laboratorium. Jak będzie przyrost conajmniej o 66%, to wybierz się do lekarza ale napewno do innego niż ten. Przy becie koło 10 tyś. Powinien być już zarodek z serduszkiem. Lekarza poszukaj na znany lekarz, takiego który ma dobre opinie i nie straszy pacjentek. Wszystkiego dobrego życzę [emoji4]
 
Uwielbiam takich lekarzy... zrób sobie betę i powtórz ją po 48h w tym samym laboratorium. Jak będzie przyrost conajmniej o 66%, to wybierz się do lekarza ale napewno do innego niż ten. Przy becie koło 10 tyś. Powinien być już zarodek z serduszkiem. Lekarza poszukaj na znany lekarz, takiego który ma dobre opinie i nie straszy pacjentek. Wszystkiego dobrego życzę [emoji4]
Ale ja w zachowaniu lekarza nie widzę nic złego. Powiedział jakie sa mozliwości. W 6 tygodniu powinno być widać dużo więcej, więc moim zdaniem nie straszył niepotrzebnie.
 
Ale ja w zachowaniu lekarza nie widzę nic złego. Powiedział jakie sa mozliwości. W 6 tygodniu powinno być widać dużo więcej, więc moim zdaniem nie straszył niepotrzebnie.
Pytanie jaki miał sprzęt, powinien sam zasugerować zrobienie bety a tego nie zrobił. Zależy jakie kto ma doświadczenia jeśli chodzi o lekarzy, a straszenie ciąża pozamaciczna do niczego dobrego nie prowadzi
 
Ja miałam taka sama sytuację na początku ciąży, poszłam w 6 tc lekarka nie mogła znaleźć pęcherzyka, wysłała mnie na bete i jeżeli wynik miał być powyżej 1000 miałam jechać do szpitala z podejrzeniem ciąży pozamacicznej. Tego samego dnia beta wyszła ponad 4000 więc pojechałam na IP,na szczęście tam lekarze znaleźli pęcherzyk w macicy. Więc nie zawsze na każdym sprzęcie będzie widać od razu pęcherzyk nawet przy dużo wyższych wartościach beta hcg niż 1000. Dzisiaj już 39 tc. Powodzenia :)
 
reklama
Lekarz zlecil bete, jednak czekanie do poniedzialku mnie przerasta, sprzet ma bardzo dobry, prowadzil wczesniejsza ciaze, pomylil sie tylko o 5g podajac wage mlodej.
Wynik będzie dopiero jutro tak? Trzeba być dobrej myśli. Może naprawdę zapłodnienie było później niż to wynika z terminu miesiączki
 
reklama
Wynik będzie dopiero jutro tak? Trzeba być dobrej myśli. Może naprawdę zapłodnienie było później niż to wynika z terminu miesiączki
tak, jutro rano badania a wynik po południu- wtedy mam zadzwonić do lekarza, chciał mnie wziąć na oddział ale ze względu na dziecko zdecydowaliśmy że badania robimy w poniedziałek i jesteśmy w kontakcie telefonicznym, dzieki dziewczyny!
 
Do góry