reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

ciąża pozamaciczna

Rozwiązania
0
hej dziewczyny, w piątek byłam u ginekologa, był to 6t1d w celu potwierdzenia ciąży. Ciąży nie zobaczył, powiedział że albo do zapłodnienia doszło tuż przed okresem i ciąża sie rozwine, albo jest to ciąża pozamaciczna.. czy któraś z Was tak miala?

reklama

Psiara1996

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Sprawdzałaś jaką masz betę? Może to wczesna ciąża i faktycznie jeszcze nic nie widać. U mnie zawsze owu jest później niż powinna

Takaja123

Rozwiązania
0
Pęcherzyk ciążowy widać dopiero jak beta ma ponad 1000 zrob betę i czekaj spokojnie na wizytę może faktycznie owulacja wyszła później :) trzymam kciuki ❤

Lu_cy

Rozwiązania
1
hej dziewczyny, w piątek byłam u ginekologa, był to 6t1d w celu potwierdzenia ciąży. Ciąży nie zobaczył, powiedział że albo do zapłodnienia doszło tuż przed okresem i ciąża sie rozwine, albo jest to ciąża pozamaciczna.. czy któraś z Was tak miala?
Uwielbiam takich lekarzy... zrób sobie betę i powtórz ją po 48h w tym samym laboratorium. Jak będzie przyrost conajmniej o 66%, to wybierz się do lekarza ale napewno do innego niż ten. Przy becie koło 10 tyś. Powinien być już zarodek z serduszkiem. Lekarza poszukaj na znany lekarz, takiego który ma dobre opinie i nie straszy pacjentek. Wszystkiego dobrego życzę

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Uwielbiam takich lekarzy... zrób sobie betę i powtórz ją po 48h w tym samym laboratorium. Jak będzie przyrost conajmniej o 66%, to wybierz się do lekarza ale napewno do innego niż ten. Przy becie koło 10 tyś. Powinien być już zarodek z serduszkiem. Lekarza poszukaj na znany lekarz, takiego który ma dobre opinie i nie straszy pacjentek. Wszystkiego dobrego życzę
Ale ja w zachowaniu lekarza nie widzę nic złego. Powiedział jakie sa mozliwości. W 6 tygodniu powinno być widać dużo więcej, więc moim zdaniem nie straszył niepotrzebnie.

Lu_cy

Rozwiązania
1
Ale ja w zachowaniu lekarza nie widzę nic złego. Powiedział jakie sa mozliwości. W 6 tygodniu powinno być widać dużo więcej, więc moim zdaniem nie straszył niepotrzebnie.
Pytanie jaki miał sprzęt, powinien sam zasugerować zrobienie bety a tego nie zrobił. Zależy jakie kto ma doświadczenia jeśli chodzi o lekarzy, a straszenie ciąża pozamaciczna do niczego dobrego nie prowadzi

kitty89

Rozwiązania
0
Ja miałam taka sama sytuację na początku ciąży, poszłam w 6 tc lekarka nie mogła znaleźć pęcherzyka, wysłała mnie na bete i jeżeli wynik miał być powyżej 1000 miałam jechać do szpitala z podejrzeniem ciąży pozamacicznej. Tego samego dnia beta wyszła ponad 4000 więc pojechałam na IP,na szczęście tam lekarze znaleźli pęcherzyk w macicy. Więc nie zawsze na każdym sprzęcie będzie widać od razu pęcherzyk nawet przy dużo wyższych wartościach beta hcg niż 1000. Dzisiaj już 39 tc. Powodzenia :)

Rozwiązania
0
Lekarz zlecil bete, jednak czekanie do poniedzialku mnie przerasta, sprzet ma bardzo dobry, prowadzil wczesniejsza ciaze, pomylil sie tylko o 5g podajac wage mlodej.

Lu_cy

Rozwiązania
1
Lekarz zlecil bete, jednak czekanie do poniedzialku mnie przerasta, sprzet ma bardzo dobry, prowadzil wczesniejsza ciaze, pomylil sie tylko o 5g podajac wage mlodej.
Wynik będzie dopiero jutro tak? Trzeba być dobrej myśli. Może naprawdę zapłodnienie było później niż to wynika z terminu miesiączki

reklama
Rozwiązania
0
Wynik będzie dopiero jutro tak? Trzeba być dobrej myśli. Może naprawdę zapłodnienie było później niż to wynika z terminu miesiączki
tak, jutro rano badania a wynik po południu- wtedy mam zadzwonić do lekarza, chciał mnie wziąć na oddział ale ze względu na dziecko zdecydowaliśmy że badania robimy w poniedziałek i jesteśmy w kontakcie telefonicznym, dzieki dziewczyny!

Psiara1996

Rozwiązania
0
tak, jutro rano badania a wynik po południu- wtedy mam zadzwonić do lekarza, chciał mnie wziąć na oddział ale ze względu na dziecko zdecydowaliśmy że badania robimy w poniedziałek i jesteśmy w kontakcie telefonicznym, dzieki dziewczyny!
Pewnie ta ciąża wcale nie ma 6 tygodni, a nawet jeśli to jedni w 6 tygodniu widzą nawet serce a inni nic. Zrób betę powtórz po 48h i idź znowu na usg pod koniec tygodnia. Trzyma kciuki

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry