reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

reklama
Hehe no dobrze...juz sie nie miziam[emoji23] a Ty jak tam sie czujesz?

A dziękuje, bardzo dobrze. W poniedziałek wracam do pracy jeśli dalej będzie ok, wciąż nie mam ani jednego objawu ciąży, a dziś już 9+2, z jednej strony traktuje to jako szczęście ale za to te plamienia mi dały tak popalić, ze wolałabym już wymiotować chyba od rana do wieczora ;)
 
A dziękuje, bardzo dobrze. W poniedziałek wracam do pracy jeśli dalej będzie ok, wciąż nie mam ani jednego objawu ciąży, a dziś już 9+2, z jednej strony traktuje to jako szczęście ale za to te plamienia mi dały tak popalić, ze wolałabym już wymiotować chyba od rana do wieczora ;)
Hehe kto wie moze jeszcze sie nawymiotujesz :-))) super ze jest juz lepiej :-)) oby juz bylo ok i w koncu bys mogla sie nacieszyć ta ciaza a nie zamartwiac :-))
 
Hehe kto wie moze jeszcze sie nawymiotujesz :-))) super ze jest juz lepiej :-)) oby juz bylo ok i w koncu bys mogla sie nacieszyć ta ciaza a nie zamartwiac :-))
Tez mam nadzieje, ze już będzie tylko dobrze. Jutro jadę pobrać krew do tego duo testu i 8 kwietnia mam wizytę na te całe prenatalne, tak to się chyba w Polsce nazywa ;) i mysle, ze dopiero po tej wizycie zejdzie ze mnie największy stres ;) także odliczam i mam nadzieje, ze już wkrótce i ty zasmakujesz tego stresu ;)
 
Tez mam nadzieje, ze już będzie tylko dobrze. Jutro jadę pobrać krew do tego duo testu i 8 kwietnia mam wizytę na te całe prenatalne, tak to się chyba w Polsce nazywa ;) i mysle, ze dopiero po tej wizycie zejdzie ze mnie największy stres ;) także odliczam i mam nadzieje, ze już wkrótce i ty zasmakujesz tego stresu ;)
Dzieki :D pozyjemy zobaczymy kiedy na mnie kolei :-D udanej wizyty!!!
 
reklama
Do góry