reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

Od
11 Marzec 2019
Odpowiedzi
0
Mam nadzieję,ze cos sie ruszlo, a wiesz co jest najgorsze? Presja...tesciowa DLACZEGO NIE MACIE? Znajome tak samo, u mojego meza 6 rodzenstwa ma po 3-4 dzieci u mnie tak samo, nawet moja siostra juz jest babcią 3 maluchów i teraz 4 w drodze...eh masakra jakas :( tak patrzac po calej mojej rodzinie i po mojego chlopa...tylko my nie mamy :(
Czesc,no to widzac ze chociaz ostro dzialacie i juz byly jakies male efekty,ja po biochemicznej zaszlam po paru miesiacach,moze cos sie rozruszalo:)

reklama

Loli05

Fanka BB :)
Od
3 Październik 2018
Odpowiedzi
3
Mam nadzieję,ze cos sie ruszlo, a wiesz co jest najgorsze? Presja...tesciowa DLACZEGO NIE MACIE? Znajome tak samo, u mojego meza 6 rodzenstwa ma po 3-4 dzieci u mnie tak samo, nawet moja siostra juz jest babcią 3 maluchów i teraz 4 w drodze...eh masakra jakas :( tak patrzac po calej mojej rodzinie i po mojego chlopa...tylko my nie mamy :(
Rozumiem,niektorzy tacy nie kumaci,jak sie nie ma to przewaznie cos jest problemem po co maja drazyc

O'Hara

Od
14 Październik 2017
Odpowiedzi
0
No to dobrze ze sie bejbi rozwija:)
Ja ok,jestem po zabiegu i jestem zadowolona,nawet bylabym sklonna zrobic go szybciej no ale kazali odczekac tydzien.
Wszystko sie pogoi i sprobujemy znowu.
To dobrze, faktycznie mogliby odrazu zrobić zabieg, zamiast cię męczyć, bo to psychicznie jest jednak ciśnienie. Cieszę się, ze jesteś zmotywowana do dalszego działania, życzę Ci żeby tym razem szybko poszło i żeby wszystko skończyło się dobrze!!
A jak tam u pozostałych kobitek? Co słychać dziewczyny? Jakieś testowanko się szykuje? :)

flor87

Od
30 Sierpień 2016
Odpowiedzi
0
To dobrze, faktycznie mogliby odrazu zrobić zabieg, zamiast cię męczyć, bo to psychicznie jest jednak ciśnienie. Cieszę się, ze jesteś zmotywowana do dalszego działania, życzę Ci żeby tym razem szybko poszło i żeby wszystko skończyło się dobrze!!
A jak tam u pozostałych kobitek? Co słychać dziewczyny? Jakieś testowanko się szykuje? :)
Hejka super ze u Ciebie wszystko ok!!!! 3mam kciuki za badanie pappa ;-) a ja bez zmian zawalona praca ze nawet o dziecku nie mysle. Zapominam mierzyc temp i testow owu a jakos powinna teraz byc, mam wizyte w pon u ginekologa zobaczymy co powie

O'Hara

Od
14 Październik 2017
Odpowiedzi
0
Hejka super ze u Ciebie wszystko ok!!!! 3mam kciuki za badanie pappa ;-) a ja bez zmian zawalona praca ze nawet o dziecku nie mysle. Zapominam mierzyc temp i testow owu a jakos powinna teraz byc, mam wizyte w pon u ginekologa zobaczymy co powie
Jadąc klasykiem jak odpuścisz to zajdziesz, wiec może ten cykl będzie twój
Daj znać co lekarz wymyślił, mam nadzieje ze ma dla ciebie jakiś zacny plan

reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców