reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

Jadąc klasykiem jak odpuścisz to zajdziesz, wiec może ten cykl będzie twój [emoji38]
Daj znać co lekarz wymyślił, mam nadzieje ze ma dla ciebie jakiś zacny plan [emoji106][emoji256][emoji256][emoji256]
Hehe wlasnie zrobilam sobie test owu i pozytywny wyszedl :p ale jade na rodzinna impreze i bedzie co ma byc ;P jak wrocimy to najwyzej beda boboseksy jakos sie nie bede spinac [emoji39] bo w sumie bylby cud jakby cos wyszlo :) dam znac w pon co i jak
P.S. w klasyki nie wierzę [emoji23][emoji23]
 
reklama
Hejka Laski! No to plan mam taki ze ide do szpitala na usuniecie polipa 2 kwietnia - na poczatku mowil ze jest w takim miejscu ze nie powinien przeszkadzac, a teraz juz zwatpil... po szpitalu sie bede z ginem na droznosc umawiac
 
Hejka Laski! No to plan mam taki ze ide do szpitala na usuniecie polipa 2 kwietnia - na poczatku mowil ze jest w takim miejscu ze nie powinien przeszkadzac, a teraz juz zwatpil... po szpitalu sie bede z ginem na droznosc umawiac

Trzymam kciuki !! My za tydzień w poniedziałek wizyta u gina i decyzja czy inseminacja czy in vitro. Wyniki męża nadal od pół roku ponad 0 % budowa plemnika po kuracji ze ho ho wiec jedynie nam pozostało to ...
 
Trzymam kciuki !! My za tydzień w poniedziałek wizyta u gina i decyzja czy inseminacja czy in vitro. Wyniki męża nadal od pół roku ponad 0 % budowa plemnika po kuracji ze ho ho wiec jedynie nam pozostało to ...

Nie chce Cię zniechęcać, ale nas odrazu uprzedzono, ze warunkiem do inseminacji jest możliwość pozyskania przynajmniej 2mln prawidłowych plemników. Inaczej tylko in vitro ma sens. Mówię Ci to głównie żebyście nie dali się naciągnąć i nie wyrzucali kasy w błoto na inseminacje w razie czego. Trzymam kciuki w każdym razie [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Hejka Laski! No to plan mam taki ze ide do szpitala na usuniecie polipa 2 kwietnia - na poczatku mowil ze jest w takim miejscu ze nie powinien przeszkadzac, a teraz juz zwatpil... po szpitalu sie bede z ginem na droznosc umawiac

No i super! Jest plan a to już dużo!! Mam nadzieje, ze to tylko ten polip, usuną i rachu ciachu na 29 lutego się uwiniesz [emoji16]
 
Trzymam kciuki !! My za tydzień w poniedziałek wizyta u gina i decyzja czy inseminacja czy in vitro. Wyniki męża nadal od pół roku ponad 0 % budowa plemnika po kuracji ze ho ho wiec jedynie nam pozostało to ...
3mam kciuki kochana za wizyte, niech mądrze doradzi!
 
Nie chce Cię zniechęcać, ale nas odrazu uprzedzono, ze warunkiem do inseminacji jest możliwość pozyskania przynajmniej 2mln prawidłowych plemników. Inaczej tylko in vitro ma sens. Mówię Ci to głównie żebyście nie dali się naciągnąć i nie wyrzucali kasy w błoto na inseminacje w razie czego. Trzymam kciuki w każdym razie [emoji110][emoji110][emoji110]

Dziękuje ! Mąż ma 32 mln wiadomo badają jakas cześć i w nich jest 0% mam nadzieje ze znajdzie się jakieś 2 mln jak mówisz chyba ze od razu lekarz powie ze lepiej in vitro... kurczę aż się już boje tej wizyty za tydzień.
 
Dziękuje ! Mąż ma 32 mln wiadomo badają jakas cześć i w nich jest 0% mam nadzieje ze znajdzie się jakieś 2 mln jak mówisz chyba ze od razu lekarz powie ze lepiej in vitro... kurczę aż się już boje tej wizyty za tydzień.
Tez sie boję szpitala :-p ja totalny antylekarz...
 
reklama
Dziękuje ! Mąż ma 32 mln wiadomo badają jakas cześć i w nich jest 0% mam nadzieje ze znajdzie się jakieś 2 mln jak mówisz chyba ze od razu lekarz powie ze lepiej in vitro... kurczę aż się już boje tej wizyty za tydzień.

Nie ma się czego bać! Najważniejsze, ze jest jakieś wyjście z sytuacji! [emoji123][emoji123]
 
Do góry