reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

reklama
No ja rewelka, dziś miałam wizytę i jest ok. Zero dolegliwości :) no tylko te krwawienia, które jeszcze czasem mnie zaskakują ‍♀
A ty jak tam? Jak samopoczucie?
No tak wiesz roznie bywa,raz lepiej raz dupniej.no ale co zrobic.Ciekawe kto tam ci siedzi w srodku:) Masz imiona?
 
No tak wiesz roznie bywa,raz lepiej raz dupniej.no ale co zrobic.Ciekawe kto tam ci siedzi w srodku:) Masz imiona?

No wiem, wyobrażam sobie. Mam nadzieje, ze już wkrótce los ci się zrekompensuje [emoji256][emoji256] A jeśli chodzi o imię to nie mam pojęcia, jeszcze się nad tym nie zastanawiałam :) pomyślimy jak już poznam płeć ;) jak znam życie, to co miesiąc będę zmieniać zdanie [emoji16]
 

Dziękuje za pamięć. Gin uważa ze męża plemniki lepiej ze jest duża poprawa w jakości na przełomie trzech badań od listopada i daje nam czas do wakacji. Zlecił jeszcze badania jeszcze raz w sumie jak na początku na posiew grzyby itd czekamy dwa tyg na wyniki i jak coś nie tak to jeszcze antybiotyk dostanie ale ogólnie mamy działać do wakacji. A jeśli dupa to in vitro od razu miałaś racje inseminacja nic by tu nie dała. Czytałam ze Twoje samopoczucie okej wiec trzymam kciuki mocno i monotonnie ciąży [emoji8]
 
Dziękuje za pamięć. Gin uważa ze męża plemniki lepiej ze jest duża poprawa w jakości na przełomie trzech badań od listopada i daje nam czas do wakacji. Zlecił jeszcze badania jeszcze raz w sumie jak na początku na posiew grzyby itd czekamy dwa tyg na wyniki i jak coś nie tak to jeszcze antybiotyk dostanie ale ogólnie mamy działać do wakacji. A jeśli dupa to in vitro od razu miałaś racje inseminacja nic by tu nie dała. Czytałam ze Twoje samopoczucie okej wiec trzymam kciuki mocno i monotonnie ciąży [emoji8]
No to pozytywnie widze,super ze ma lepsze wyniki,trzymam mega kciuki za Was x
 
Mogę Ci polecić Profertil, FertilMen, SupraMen, Acertin, Androvit- to te podstawowe suplementy na poprawę płodności, Nasz urolog uważa ze Profertil najlepszy ze względu na skład. Moj mąż brał na zmianę te witaminy, dodatkowo dawalam mu jeszcze Wit D, Wit C, Kwasy Omega3, Macę i jadł kilka orzechów brazylijskich dziennie. Moj mąż dodatkowo miał jeszcze operację na żylaki, i tak z marnej morfologi plemnika 1% podskoczyla ona az do 72%. Wiem że Clostylbegyt jest tez przepisywany mężczyznom na poprawę ilości nasienia. Sama mialam o niego prosić urologa, ale ze wyniki Nam bardzo skoczyly w górę to juz nie prosilam. Zajrzyj na Ovufriend - Męskie sprawy, tam jest dużo wątków o problemach odnośnie niepłodności męskiej, warto popytać co może Wam jeszcze pomóc[emoji106]
Dziękuje za pamięć. Gin uważa ze męża plemniki lepiej ze jest duża poprawa w jakości na przełomie trzech badań od listopada i daje nam czas do wakacji. Zlecił jeszcze badania jeszcze raz w sumie jak na początku na posiew grzyby itd czekamy dwa tyg na wyniki i jak coś nie tak to jeszcze antybiotyk dostanie ale ogólnie mamy działać do wakacji. A jeśli dupa to in vitro od razu miałaś racje inseminacja nic by tu nie dała. Czytałam ze Twoje samopoczucie okej wiec trzymam kciuki mocno i monotonnie ciąży [emoji8]
 
Mogę Ci polecić Profertil, FertilMen, SupraMen, Acertin, Androvit- to te podstawowe suplementy na poprawę płodności, Nasz urolog uważa ze Profertil najlepszy ze względu na skład. Moj mąż brał na zmianę te witaminy, dodatkowo dawalam mu jeszcze Wit D, Wit C, Kwasy Omega3, Macę i jadł kilka orzechów brazylijskich dziennie. Moj mąż dodatkowo miał jeszcze operację na żylaki, i tak z marnej morfologi plemnika 1% podskoczyla ona az do 72%. Wiem że Clostylbegyt jest tez przepisywany mężczyznom na poprawę ilości nasienia. Sama mialam o niego prosić urologa, ale ze wyniki Nam bardzo skoczyly w górę to juz nie prosilam. Zajrzyj na Ovufriend - Męskie sprawy, tam jest dużo wątków o problemach odnośnie niepłodności męskiej, warto popytać co może Wam jeszcze pomóc[emoji106]

Dziękuje bardzo bierze moj mąż już pod pol roku ponad fertilmen, flegamine i coś tam jeszcze jesteśmy pod opieka urologa i właśnie dzięki tym tabletkach polepszyło się. Tez jesteśmy dobrej nadziei. Dziękuje ślicznie [emoji8]
 
reklama
Dziękuje za pamięć. Gin uważa ze męża plemniki lepiej ze jest duża poprawa w jakości na przełomie trzech badań od listopada i daje nam czas do wakacji. Zlecił jeszcze badania jeszcze raz w sumie jak na początku na posiew grzyby itd czekamy dwa tyg na wyniki i jak coś nie tak to jeszcze antybiotyk dostanie ale ogólnie mamy działać do wakacji. A jeśli dupa to in vitro od razu miałaś racje inseminacja nic by tu nie dała. Czytałam ze Twoje samopoczucie okej wiec trzymam kciuki mocno i monotonnie ciąży [emoji8]

To dobrze, ze się poprawiły wyniki, a nuż się uda akurat do wakacji, tego Ci życzę z całego [emoji173]️, a jakby miało się nie udać, to całe szczęście masz ten plan B w kieszeni i nie wydano wyroku ;) wiem z doświadczenia, ze człowiek chciałby tak „normalnie”, ale jak już bedziesz nosić pod serduszkiem swój mały cud to bedziesz już miała zupełnie w du**e jak został poczęty i szybko zapomnisz o tym, przez co musiałaś przejść żeby się doczekać! Także... trzymam kciuki! Jeszcze chwileczkę i tez bedziesz się cieszyć swoim szczęściem :)
 
Do góry