reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Z tego co czytałam to właśnie po 10 dniu od owulacji mogą być jakieś objawy, ja w sumie miałam mdłości jak byłam w pracy . Wtedy nie wiedziałam o ciąży... Dopiero po 2 tyg jak powinien być okres a było plamienie i test pokazał Dwie kreski skojarzylam fakty.... Na Obecna chwile białe uplawy mam i jest to objaw ciąży zdecydowanie.

Do 20 już szybko zleci trzymam kciuki za pozytywny wynik!
 
reklama
Dziękuję!! :* Trochę mnie podniosłas na duchu dzięki temu wiem, że nadzieja jeszcze jest :) dam znać jak tylko będą wyniki:)
 
Odebrałam wyniki... Jestem załamana:( beta hcg wyszło <0,2mlU/ml czy jest szansa że jeszcze wzrośnie? Okres mam dostać planowo w sobotę i też w sobotę chciałabym powtórzyć badanie tylko czy jest w ogóle sens...
 
Może poczekaj i się nie nakręcaj.... Jeżeli doszło do. Zapłodnienia później może być jeszcze nie wyczuwalne.... Jak. Okres. Się nie pojawi dopiero Zrób test... Będzie dobrze, trzymam kciuki
 
Może poczekaj i się nie nakręcaj.... Jeżeli doszło do. Zapłodnienia później może być jeszcze nie wyczuwalne.... Jak. Okres. Się nie pojawi dopiero Zrób test... Będzie dobrze, trzymam kciuki
Liza i tak właśnie sobie powtarzam każdego dnia :) póki okresu nie ma jest dobrze A policja rzeczywiście późno była bo 18dc dopiero więc może też dlatego nic nie wychodzi.. temperatura codziennie ładnie wzrasta więc może jeszcze coś się wykluje :)
 
Cześć Dziewczyny! Jestem tu nowa. Od jakiegoś czasu przeglądam to forum i w końcu postanowiłam że napisze. To moje 4 podejście choć tak naprawdę pierwsze takie bardzo obserwowane i monitorowane - z każdej strony Ale po kolei:
1.03 - pierwszy dzień krwawienia
06.03 - badanie hormonów moich i badanie nasienia męża- wszystko ok
13.03 - monitoring owulacji - lewy jajnik pęcherzyk 17mm prawy jajnik 12 mm
16.03 - monitoring owulacji - lewy jajnik pęcherzyk 18mm prawy jajnik 3 pęcherzyki 12,9,7 mm
18.03 - owulacja potwierdzona testem owulacyjnym
Kochalismy się z mężem po zakończonym okresie czyli od 6.03 srednio co drugi dzien ale kluczowe sa te dni 16.03, 18.03, 19.03 i na tym skończyliśmy starania w tym miesiącu bo trochę też mieliśmy już dość takiego mało spontanicznego seksu.
Do tej pory w zasadzie nic się nie działo ale od owulacji przez tydzień mnie bolała głowa A teraz od dwóch tygodni cały czas mam podwyższoną temp 37.1 mierzona w pochwie przez cały dzień dokuczaja mi też uderzenia gorąca. Ciężko powiedzieć czy częściej sikal bo zawsze dużo piłam więc często korzystałam z toalety ale teraz już od dwóch dni budzę się o 4.30 i wstaje do toalety na siku co wcześniej nigdy mi się nie zdarzało. Dodatkowo bolą mnie oba jajniki czasem jest to całkiem mocny i dokuczliwy ból wcześniej miałam tak tylko na owulacji a teraz przez cały cykl. Z kolei co mnie dziwi nie bola mnie piersi a zawsze po owulacji dawaly sie we znaki a teraz nic tylko troche sutki czuje ze sa wrazliwsze jak scisne. Caly czas mi sie tez odbija tak ns pusto. Mam takie niewielkie mdlosci zazwyczaj jak czuje sie glodna to od razu jakos tak mi cos jezdzi po zoladku ale wytarczy ze zjem cokolwiek i jest ok. Oprocz tego zawsze po owulacji mialam sucho teraz przez caly czas jest wilgotno od kilku dni pojawila sje taka gesta biala lepka wydzielina. Do tej pory widzialam ja tylko na papierze przy podcieraniu ale dzis jak poszlam do lazienki po poludniu to cala bielizne mialam zapaskudzona....Poza tym nic mi sie nie dzieje. Oczywiscie moj maz mnie uspokaja zebym sie nie nskrecala tylko jak mam tego nie robic skoro odczuwam tyle roznych rzeczy na raz.. z drugiej strony boje sie ze to moze byc moja podswiadomosc i jak zrobie test bedzie jedna krecha.

Dziś jest 28 dzien cyklu okres powinnam dostac za 2 dni 30.03 w sobote i tak sobie pomyslalam ze zrobie test beta hcg bo chyba juz powinno cokolwiek wyjsc w 10 dni po owulacji jak mysliscie? Jest w ogole szansa ns to zeby to byla ciaza? Starsznie strasznie mocno bym chciala zeby juz sie udalo.. podniescie mnie troche na duchu.. napiszcie co sadzicie. Wyniki dopiero o 20.00 :(
Z góry przepraszam za tyle treści ale strasznie się stresuje i chciałam wszystko jak najdokładniej opisać. Liczę na wyrozumiałość i trzymam za Was kciuki buziaki ;*

Hejka ;)
Siedzę tu od jakiegoś czasu i sie nakręcam zupelnie jak ty tuska89
mam wszystkie objawy takie same jak wskazalas tyle ze rozbieżność w dniach (bylam na wakacjach od 7ego-14, niby klimat swoje robi )
Okres 8 marca ,a 25ego- plamienie(nie wiem jak je nazwać, bo nigdy nie mialam ) raz i koniec , od tego momentu bol jak na okres meczy mnie wszystko - mdłości , puste odbijanie, niby kolka za 2/3 dni mam dostać @, wczoraj tj 2.04 beta wynik 0.1 hm .. nakręcam sie dalej bo jeszcze nigdy sie tak nie czulam
Wszystkiego dobrego nam i wszystkim przyszlym i starajacych sie mamom ;)
 
Hej! Ostatnio "dziwnie" się u mnie dzieje i postanowiłam, że podzielę się tym z Wami. Otóż 24.03 kochałam się z moim chłopakiem, użyliśmy prezerwatywy. Ostatnią miesiączkę miałam 13.03 - 17.03. Cykle trwają u mnie 25 dni, są regularne. Termin kolejnej miesiączki 07.04. W dzień stosunku (24.03.) miałam owulację. Wczoraj, tj. 02.04 zauważyłam na bieliźnie mikroskopijną plamkę krwi i to wszystko. Trudno mi to określić, ale poczułam dziwne uczucie w okolicach jajników. Przed chwilą byłam w toalecie i ponownie zauważyłam drobne lekko brązowe plamki krwi. Rano zaobserwowałam dość gęsty, biały śluz. Dodatkowo towarzyszy mi uczucie wilgoci. Do miesiączki zostały 4 dni.. Co o tym sądzicie? Możliwe, że to implantacja? Miłego dnia :)
 
reklama
Hejka ;)
Siedzę tu od jakiegoś czasu i sie nakręcam zupelnie jak ty tuska89
mam wszystkie objawy takie same jak wskazalas tyle ze rozbieżność w dniach (bylam na wakacjach od 7ego-14, niby klimat swoje robi )
Okres 8 marca ,a 25ego- plamienie(nie wiem jak je nazwać, bo nigdy nie mialam ) raz i koniec , od tego momentu bol jak na okres meczy mnie wszystko - mdłości , puste odbijanie, niby kolka za 2/3 dni mam dostać @, wczoraj tj 2.04 beta wynik 0.1 hm .. nakręcam sie dalej bo jeszcze nigdy sie tak nie czulam
Wszystkiego dobrego nam i wszystkim przyszlym i starajacych sie mamom ;)
U mnie te wszystkie objawy się potwierdziły dlatego mam nadzieję że u Ciebie również okaże się że to ciąża:) chociaż strasznie się zmartwilam jak wykonałam pierwsze badanie beta hcg w 28dc i nic nie wykazało za to w dniu spodziewanej miesiączki A więc od 30ddc ladnie przyrasta cxego i Tobie życzę:)
 
Do góry