reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopak czy dziewczynka ?

Tangerieme

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2019
Postów
170
Hej, może znajdą się tutaj osoby, które pomogą rozwiać moje wątpliwości. Lekarz powiedział ze prawdopodobnie będę miała dziewczynkę, płeć określił w 12 tygodniu ciazy, ale na dziewczynkę mi nie wyglada wnioskując ze zdjęcia. Mam za tydzień wizytę jestem obecnie w 16 tygodniu ciąży. Jestem ciekawa czy dzidzia się pokaże i w końcu nie będę miała wątpliwości.
958431
 
reklama
Mi kiedyś lekarka powiedziała, że w 12 tc narządy wyglądają tak samo u chłopców jak i u dziewczynek, więc to takie wróżenie z fusów 50/50. Dopiero na połówkowych dowiedziałam sie jaka płeć. Więc nie sugeruj sie na razie tym co powiedział lekarz. A na zdjęciu nie widać dokładnie kto tam jest.
 
W moim przypadku również lekarz od prenatalnych w 12 tyg powiedział z duza pewnością w głosie ze bede miała dziewczynke, nawet nie pytałam, sam nas zapytał czy chcemy znać płeć, a w 17 tygodniu mój lekarz prowadzący stwierdził ze raczej chłopiec, chociaz zaznaczył ze ciezko bylo zobaczyć, bo dzidziuś sie zasłanial. Dzisiaj mam wizytę kończę 19 tydzień wiec moze sie juz dowiem kto tam w brzuszku siedzi:blink: ja juz nie wierze w takie wczesne wykrywanie płci, wyrostek płciowy czasami nawet i chłopcom lezy na płasko, tak stwierdził mój lekarz. Koniec koncow nie ważne jaka płeć, ważne zeby bylo zdrowe jak rybka:blink:
 
W moim przypadku również lekarz od prenatalnych w 12 tyg powiedział z duza pewnością w głosie ze bede miała dziewczynke, nawet nie pytałam, sam nas zapytał czy chcemy znać płeć, a w 17 tygodniu mój lekarz prowadzący stwierdził ze raczej chłopiec, chociaz zaznaczył ze ciezko bylo zobaczyć, bo dzidziuś sie zasłanial. Dzisiaj mam wizytę kończę 19 tydzień wiec moze sie juz dowiem kto tam w brzuszku siedzi:blink: ja juz nie wierze w takie wczesne wykrywanie płci, wyrostek płciowy czasami nawet i chłopcom lezy na płasko, tak stwierdził mój lekarz. Koniec koncow nie ważne jaka płeć, ważne zeby bylo zdrowe jak rybka:blink:
 
reklama
reklama
Dziewczyny a mi w 13 tygodniu powiedział 99,99% dziewczynka ( jak można tak wcześnie być tak pewnym?!) a teraz w 16 tygodniu "raczej chłopiec". Bardzo chciałam chłopca, ba! ja nawet czułam, ze to chłopiec , jak usłyszeliśmy, że dziewczynka to musiałam w głowie sobie poprzestawiać i w momencie kiedy już ułożyłam, zakupiłam małej nawet jeansy haha to lekarz mi mówi "raczej chłopiec".. Wolałabym nie usłyszeć żadnej z tych wróżb niż tak mi mieszają. Zerknijcie same to najświeższe USG te " raczej chłopiec" . Jak myślicie? Pozdrawiam :). Dobrze, ze nie zamówiłam różowego wózka na koszt lekarza haha Zobacz załącznik pisior czy pisia.jpg
 
Do góry