reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

U mnie wieczorem było delikatne plamienie, więc miałam noc pełną stresu, a na pierwszą wizytę u gina jestem zapisana na środę, 10.04. (To będzie początek 7 tygodnia, więc mam nadzieję, że zobaczę serduszko). Oby do tego czasu nic złego się nie działo, bo nie uśmiecha mi się wyprawa do szpitala. Czy myślicie, że skoro przeleżałam całą noc i więcej nie plamiłam, to mogę dziś po południu iść do pracy? Siedzę na recepcji, więc nic męczącego.
 
reklama
A z jaką wagą i wzrostem zaczynasz? Ja jestem niska to u mnie szybko widać wzrost wagi
@Jivka to i tak zaczynasz z wagą niższa ode mnie bo u mnie 62kg już jest a mierzę 160cm ;p
Niższym odemne to już się chyba nie da być 153cm Zaczynałam z wagą 53kg i już 2kg na plusie więc jak do 36tyg przytyje z 20kg to naprawdę będę się toczyć a moje kolano po wypadku nie wytrzyma tego balastu No ale co zrobić oby dzidziutki były zdrowe
 
Ja 160cm. Ruszam z wagą 57kg. Jeszcze nie nie ważyłam. W pierwszej ruszyłam z 46kg a skończyłam na ok 65kg. W pierwsze 3 miesiące przez wymioty schudłam 4 kg.
 
A ja 160 cm ruszam z waga 50kg. We wcześniejszych ciazach po 18 kg więcej przy porodzie było. A teraz zobaczymy narazie waga w miejscu stoi.
 
A ja zaczęłam z wagą 52 przy wzroście 160cm a dziś wchodzę na wagę a tam 53,5 :( Ale więcej jjem, mniej się ruszam, przestałam palić (choć nie paliłam codziennie) więc niestety kilogramy idą do przodu. Ogólnie w zimę zawsze ważę 52 a w lato 50 a mój rekord to 54 jakieś 10lat temu przed studniówką (wyszło że nie mieściłam sie w swoja ukochaną sukienkę i w ciągu dwoch tyg schudłam 3kg aby w nią tylko wejsc i udało się :D Myślę, że jak Baba się zawezmie to schudnie ale trzeba miec silną wolę
 
Ja mam 173cm wzrostu i przed ciaza 55.5kg, dzis 7t5d i musze sie jutro rano zwazyc z ciekawosci [emoji14]
Nie sadzilam ze tak wczesnie juz na wadze moze byc cos widac [emoji16]
 
reklama
U mnie wieczorem było delikatne plamienie, więc miałam noc pełną stresu, a na pierwszą wizytę u gina jestem zapisana na środę, 10.04. (To będzie początek 7 tygodnia, więc mam nadzieję, że zobaczę serduszko). Oby do tego czasu nic złego się nie działo, bo nie uśmiecha mi się wyprawa do szpitala. Czy myślicie, że skoro przeleżałam całą noc i więcej nie plamiłam, to mogę dziś po południu iść do pracy? Siedzę na recepcji, więc nic męczącego.
A nie dasz rady gdzieś się wbić do lekarza?
Chyba najlepiej byłoby zaliczyć wizytę może musisz brać duphaston .
 
Do góry