reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

A Wasze dzieci już takie mocno rozgadane? Dużo zrozumiałych słów mówią? Nasz dużo mówi, ale po swojemu, pojedyncze proste słowa mu się udają 🙂
 
reklama
A ja mam taką anegdotkę z wczoraj w związku z mówieniem 😁 synek zasnął na noc i po jakiejś godzinie, może 1,5 słyszę jak zaczyna mówić przez sen "robak! Robak!" Obudził się, usiadł, spojrzał na mnie i "mama, robak" 🤣 Nie bał się, nie krzyczał, ot robaczek jakiś mu się przyśnił i mi o tym powiedział 😁
A robaczki 🪲 widujemy w ogródku, stąd wie o czym mówi 😁
 
Cześć dziewczyny, miło słyszeć że u was dobrze :) nasza biega już dość długa ale do mówienia jej się nie spieszy. Dużo mowi po swojemu ale tak żeby zrozumieć to mniej, takie standarodwe mama, baba, naśladowanie zwierzęta. I ulubione "nie ma" i "nie", obecnie odpowiedź na wszystko.
Jesteśmy za to po regresie snu który niby przewidują na 1,5 roku. U nas miesiąc wcześniej... Co to były za ciężkie czasu. Z 3 tyg wstawała o 4 a potem 1,5tyg w których 8 na 10 dni było z nocna impreza tak od 23 do 4... Lub od 1 do 6.

A tak to w żłobku super, cieszy się jak tam idzie, kocha piaskownice i kamienie 🤣 jest mega śmieszna. Choruje chyba klasycznie, chociaż 2 jelitowka już za nami...

Powiem wam że dla mnie ten okres, mimo humorów, krzyków i walki o swoje jest 1000% razy fajniejszy niż taki niemowlakowy. Jak się przyjdzie sama z siebie przytulić to człowiek zapomina wszystko😍🥰
 
Cześć Dziewczyny, czy Wasze Maluchy chętnie myją ząbki? Jakich używacie szczoteczek? Czy taka soniczna zachęci bardziej do mycia niż klasyczna? Mój Synek raczej niechętnie współpracuje podczas mycia… Bardziej sam chce myć, czyli pogryzie, pociućka i rzuci. Jak to jest u Was?
 
Cześć Dziewczyny, czy Wasze Maluchy chętnie myją ząbki? Jakich używacie szczoteczek? Czy taka soniczna zachęci bardziej do mycia niż klasyczna? Mój Synek raczej niechętnie współpracuje podczas mycia… Bardziej sam chce myć, czyli pogryzie, pociućka i rzuci. Jak to jest u Was?

My póki co mamy zwykłą z Rossmana. Z myciem jest różnie, na ogół chwilę da żeby mu umyć, a później musi sam... No i mamy tylko 10 zębów 😁
 
Cześć Dziewczyny, czy Wasze Maluchy chętnie myją ząbki? Jakich używacie szczoteczek? Czy taka soniczna zachęci bardziej do mycia niż klasyczna? Mój Synek raczej niechętnie współpracuje podczas mycia… Bardziej sam chce myć, czyli pogryzie, pociućka i rzuci. Jak to jest u Was?
U nas tak samo, nie chce dać sobie myć. Myje sam, czyli gryzie ta szczoteczkę 🙈 używamy tego zestawu elmex z rossmanna.
Mi się wydaje że nawet jak tylko pogryzie to już coś daje niż kompletnie nic.
 
reklama
U nas tak samo, nie chce dać sobie myć. Myje sam, czyli gryzie ta szczoteczkę 🙈 używamy tego zestawu elmex z rossmanna.
Mi się wydaje że nawet jak tylko pogryzie to już coś daje niż kompletnie nic.
U nas tak samo, nie chce dać sobie myć. Myje sam, czyli gryzie ta szczoteczkę 🙈 używamy tego zestawu elmex z rossmanna.
Mi się wydaje że nawet jak tylko pogryzie to już coś daje niż kompletnie nic.

Też tak uważam, zawsze po tych zębach nawet sam parę razy przejedzie szczoteczką to też już jest coś 😅
 
Do góry