Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Witajcie listopadowe mamy. Jak sobie radzicie z sytuacją jaka teraz jest. Poród już za parę tygodni a jest coraz gorzej. Jestem pierworodka totym bardziej się wszystkim martwię.
Witajcie listopadowe mamy. Jak sobie radzicie z sytuacją jaka teraz jest. Poród już za parę tygodni a jest coraz gorzej. Jestem pierworodka totym bardziej się wszystkim martwię.
Lepiej za dużo nie mysleć. Wybierz 2,3 szpitale, gdzie chciałabyś rodzić, w razie gdyby zamknęli jakiś. Grunt, żeby nie załapać koronawirusa, bo wtedy mogą Cię wozić od szpitala do szpitala. I dobrze trzeba się spakować, bo torby można raz na dzień dowozić na oddziały, więc jak czegoś Ci braknie, to prawdopodobnie dostaniesz dopiero wieczorem, albo nastepnego dnia. U nas np torby przyjmują tylko między 16-17.