reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
To dobrze :D u mnie to bywało różnie, ale tak to już jest :p Dzieci duże..rozwód ,jak na razie jeden hih. Z Sandry to wyrosła moja kopia. Partner namawia na trzecie :p Ja raz chcę ,a raz ...zobaczymy. Mi sie śnią trojaczki (przerażona) :D:D pewnie dlatego się boję :D
U mnei login wcześniej był inny, bo teraz mam nowe konto od paru lat tamten nick andrzelika1989. Rozwód? Jeśli jest źle to dlaczego nie czasem tak po prostu trzeba lepiej jest dla całej rodziny, nie ma sensu tkwić w czymś na siłę i marnować sobie życia.

U nas juz tez w porządku trochę stresów po drodze Alan z 4 ciąży donoszony tutaj w listopadowych właśnie jako moje pierwsze, po 5 latach decyzja o kolejnym niestety Marcelek donoszony do 19 tyg, ale tym razem się udało w marcu urodziłam Jagode także mam już dwoje moje marzenie się spełniło
 

Załączniki

  • IMG_20190321_143756.jpg
    IMG_20190321_143756.jpg
    952,7 KB · Wyświetleń: 2 486
O jak miło, że ktoś się tu odezwał [emoji4] aż niedowierzałam jak mi powiadomienie przyszło [emoji4].

U nas wszystko dobrze, Nadia to mała mądralińska [emoji6] a w sierpniu dołączy do nas Leon [emoji7]
 
O jak miło, że ktoś się tu odezwał [emoji4] aż niedowierzałam jak mi powiadomienie przyszło [emoji4].

U nas wszystko dobrze, Nadia to mała mądralińska [emoji6] a w sierpniu dołączy do nas Leon [emoji7]
Super czyli będziemy mieć dzieci z tego samego roku :D, mój też się cwaniaczy, czasem nie wierze, ze te dzieci takie duże, aż płakać mi się chce jak ten czas zlecial i patrzę na mojego dużego krokodyla :D
 
Hejka kochane!!!! To już ponad 10 lat !!!!
Jak tam wasze dzieciaki ??
Doczekały się dodatkowego rodzeństwa ;)?
( mój stary nick Julianna_Szcz )
 
reklama
Do góry