reklama

Listopad 2011

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2011' rozpoczęty przez barabarka88, 23 Luty 2011.

1. barabarka88

barabarka88 Zaciekawiona BB

czy ktoś już dołączy do mnie? :)
    czekam na Was dziewczyny, bo sama już wariuję!

2. Eirema

Eirema Gość

W takim razie gratuluję pierwszej listopadowej 2011 mamusi!!
    Pozdrawiam i życzę książkowo nudnych 9 miesięcy i dużo zdrówka Dla Was :))))

Nieziemsko szczęśliwa Listopadowa Mama 2010 :)

3. reklama
  4. aduska123

aduska123 Fanka BB :)

Ja również dołączam się do gratulacji! Samych cudownych chwil życzę!
    Jejku jak ten czas leci!!!
    Mamusia Listopad 2010:)

5. joasia79

joasia79 Fanka BB :)

I ja gratuluję i życzę wspaniałych 9 miesięcy. Macierzyństwo piękna rzecz.
    Też planowo i forumowo listopadowa mama choć moje dziecię psikusa zrobiło i się w grudniu urodziło ;-)

6. Iwonka1985

Iwonka1985 Fanka BB :)

joasia79 mój synek również mi takiego psikusa zrobił miał się urodzić 26.11.2009 wg terminu a urodził się 4.12 :-D
    I ja gratuluję i mam nadzieję że też dołączę do ciebie bo się staramy z mężem o drugiego maluszka... ale to ciiii... bo nie chcę zapeszyć. A niestety w zeszłym miesiącu się nie udało.

7. kora30

kora30 Fanka BB :)

a ja miałam terminna 1 grudnia 2009, a Zosia raczyła wyjść na ten świat 30 listopada:tak:
    Spokojnych 9 miesięcy, szybkiego i łatwego porodu, a przede wszystkim zdrowego i radosnego dzieciątka:tak:

8. Patrycjaa

Patrycjaa Lipcowa mamusia:)

Wow już listopad się utworzył?:-)
    gratuluje i życze pięknych 9 miesięcy:-)

9. an82

an82 Fanka BB :)

Hejka Dziewczyny!
    Nie wiem gdzie mogę to napisać ale brałam przez długi okres duphaston (data ważności czerwiec 2015, kupowany w styczniu w aptece) jestem już przy końcu i ginekolog kazał odstawić już do porodu nie będę brała wykorzystałam tylko 3 tabletki. Opakowanie posiada 20szt po 10mg w opakowaniu zostało 17szt nie ruszone w idealnym stanie. Normalnie w aptece kosztuje 40zł ja sprzedam za 20zł + przesyłka (zwykła) 2zł lub 4zł (polecony) (chyba że chcesz za pobraniem to sie dogadamy) Jeżeli któraś z dziewczyn była by chętna bo lekarz jej zapisał (oczywiście nie życzę nikomu) to zachęcam. Napisz na PW, jeżeli masz też jakieś pytanie do mnie to pisz zawsze chętnie odpisze.
    Pozdrawiam View attachment 331490

10. reklama
  11. haszkal

haszkal Zaangażowana w BB

Witam wszystkie przyszłe Mamy :)
    ja mam póki co termin na 1 listopada :) w czwartek 1 USG, mam tylko nadzieję, że wszystko ok z Maleństwem, bo ciągle się obawiam, że może być coś nie tak :((
    Nie czuję, że jestem w ciąży, robiłam juz poziom bHCG i wskazuje na ciążę (2 razy już robiłam i był wzrost). Robiłam też poziom progesteronu i po 48h zmalał, więc się martwię.
    Póki co, jedyne odczucia to bolące piersi, ale nie jakoś bardzo i pobolewanie brzuszka.
    A jak Wy się trzymacie?

12. musia05

musia05 Gość

Witam i gratuluje wszystkim listopadówkom 2011 ;-) Mama wrzesien 2009 i sierpien 2011

Poleć forum