reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

hej haszkal ja podobnie... piersi bolą ale nie mocno i tylko czasem lekki ból brzucha. I jeśli jestem głodna to aż mnie mdli z głodu... a kilka dni temu wymiotowałam, ale to pewnie dlatego, że najadłam się niezbyt dobrych rzeczy ;p
miałam już usg w piątek - był widoczny pęcherzyk i jako, że jestem już po poronieniu samoistnym - biorę duphaston i acard. Dziś mam wizytę u gina na nfz (zobaczymy, może będę miała usg, ale nie wiem czy tam jest, bo będę w tym miejscu pierwszy raz), a jutro już prywatnie i tam na pewno dowiem się więcej.
Ale też jestem pełna obaw, staram się nie nakręcać, bo wiem już co znaczy strata...
 
reklama
Jejku juz listopad 2011!!! Mam sentyment do tego miesiaca, dziewczyny zycze wam przedewszystkim szczesliwie donoszonych ciaz,bez komplikacji i lekkiego porodu!!!

Barbarka zobaczysz wszystko bedzie dobrze, a ty nie zamartwiaj sie na zapas pamietaj ze musiasz wiezyc w swoje dzieciatko, glowka do gory tym razem slonce zaswieci i dla ciebie!!!:tak:
 
Hej,to i ja jestem.Jestem tu nowa więc sorki za "pierwsze kroki":cool2:Na razie początki i gin stwierdziła ręcznie tylko pęcherzyk,więc nie mogę się doczekać większych konkretów.To moja trzecia ciąża w tym jedna tylko ze szczęśliwym rozwiązaniem.Trzymajcie wszyscy za nas kciuki!:tak:
 
Termin @ mam na 7marzec więc za 4 dni.Moja ostatnia @ była 8luty i wiem,ze może się wydawać za wcześnie ale mam klasyczne objawy (bolesność brodawek których nigdy nie miewam tylko w ciąży + częste siusianie=to miałam w poprzednich ciążach+ nowe to ból podbrzusza i jajników od ok.2tyg. i był też śluz w ilościach naprawde dużych,przez ok. 1.5 tyg)Mam wyczulony węch na niektóre zapachy i odrzuciło mnie od papierosów.
Napiszcie listopadówki kiedy miałyście ostatnią @ i owulkę jeśli wiecie:)Ja mam usg dopiero za trzy tyg.i nie wiem jak ja to doczekam:-(
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Dokładnie rok temu zobaczyłam 2 kreseczki na teście, a dziś pisząc to trzymam w jednej ręce swojego synka :) Gratuluję i życzę wspaniałych 9 miesięcy :)
Listopadówka 2010
 
czy ktoś już dołączy do mnie? :)
czekam na Was dziewczyny, bo sama już wariuję!
u mnie test dzisiaj pokazał dwie kreseczki i jeszcze nie doszłam do siebie i nie mogę w to uwierzyć :)
jestem mamą listopadową 2009 chociaż mój smyk nie chciał wyjść w listopadzie a dopiero w grudniu , suwaczek zrobię jak już potwierdzę ciąże u lekarza :)

wiosenna21 ja miałam @ 7 lutego i wczoraj powinnam dostać kolejną ale nie przyszła , mam nadzieje że nie będe miała aż takiego apetytu jak w pierwszej ciąży bo wtedy przytyłam aż 27kg więc teraz mam nadzieje że będzie lepiej
 
Ostatnia edycja:
Hej Ania. MOJE GRATULACJE KOCHANA!!!!Jezu jak ja ci zazdroszczę,że masz już test za sobą:-)Ja się waham,czy zrobić go dzisiaj,bo już mnie wszyscy naciskają,bo dla nich dopóki nie będzie II to nic nie jest pewne,nawet jeśli ja jestem pewna;-)Kurcze raz jestem pewna na maxsa a raz mam chwilę zwątpienia choć objawy,których nie miałam nigdy w życiu cały czas mnie nie opuszczają:-( Ach ta niepewność....Mdłości,zawroty głowy i wyczulenie na zapachy skutecznie uprzykrzają mi zycie ale za to cyce mnie tak nie rozpingalają jak w dwóch ostatnich ciążach a o apetycie to nawet nie mam pytań,też się boję,że będe beczka pod koniec;-)

Ania a jaki test wykonałaś w sensie jakiej firmy?

P/s-twój smyk jest przeuroczy!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
wiosenna dziękuje :tak::-D no jest uroczy nie będe kłamać ;-):-) grunt to skromność hehe :-)
staraliśmy się o niego 4 lata więc sobie możesz wyobrazić jak się czułam jak się nam udało teraz praktycznie za pierwszym podejściem :szok:
co do testu to ja nie mieszkam w Polsce i test robiłam tutejszy ale z tego co pamiętam to moje koleżanki zawsze polecały taki z dzidziusiem ale nie pamiętam nazwy
a na kiedy masz termin @??? bo ja miałam na czwartek i w piątek zrobiłam pierwszy test a dzisiaj rano ponowiłam próbe i też pozytywna :tak: ,jakoś nie mogę w to uwierzyć co chwilę spoglądam na te testy i sprawdzam czy kreski gdzieś nie wyszły hehehe :-D
 
Do góry