reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
a jak sie czujesz ?? pisałas ze przytyłas ponad 20 kilo nie martw sie ja przytyłam 40 a schudłam pełna determinacji 60 hehe ciezko uwiezyc ale wieza w to Ci którzy mnie widzieli
 
Ostatnia edycja:
póki co dobrze,wczoraj mnie trochę brzuch pobolewał ale już ok , w kościele mnie trochę mdliło i mój się śmiał bo mu powiedziałam że ktoś śmierdzi sianem albo stajnią :)
kiedy będziesz testować??
40 szok to naprwdę dużo :) ,grunt że straciłaś te zbędne kg , ja mam nadzieje teraz przytyć mniej :)
 
to jest mój tzreci cykl staran i powiem szczerze ze bede jak mi sie spozni ze dwa dni dopiero zatestuje, ta wredna @ ma przyjsc 19:wściekła/y:bo to co ja robiłam przez te dwa miechy z testami to sie jak wariatka zachowywałam a potem rozczarowanie:-( ale w tym miesiacu jest spoko juz na luzie pełna satysfakcja ze staranek :-)
biore wiesiołka i castgnusa moze cos pomoga:-)
a ty ile sie starłas o pociechy swoje??

fajna date masz same jedenastki hehe
 
o Kubę staraliśmy się 4 lata i łaqpałam się wszystkiego co by mi w tym pomogło , w końcu okazało sie że mam wysoką prolaktyne i obniżenie podziałało ,a teraz w sumie za pierwszym "strzałem" tzn nie zabezpieczaliśmy się do tej pory ale tym razem postawiłam na dzień owulacji i poleżałam trochę z nogami w górze żeby chłopaki nie pouciekały i zrobili swoje :) hehe
no to masz trochę czasu do testowanka , ech nie lubię tej niepewności
 
ja tez nie lubie czekac ..a ztymi nogami tez tak robie teraz w tym miesiacu , byłam u ginka cytologia w pozadku tarczyca tez , a o badanie na prolaktyne go poprosiłam tyle ze musze je zrobic miedzy 2-4 dc:)
ja juz troszke trace nadzieje ze zobacze II ale to lepsze niz mam doszukiwac objawów ...
a castagnusa i wiesiołka biore bo ginek powiedział ze pomoze a nie zaszkodzi
to długo sie staraliscie ja bym zwariowała chyba i chyba mnie to czeka
a miałas jakies objawy prolaktyny podwyzszonej??

oczywiscie ze mam tez taka cicha nadzieje ze te tabletki akurat pomoga mi w tym miesiacu:)
 
Ostatnia edycja:
mam zastoje nerkowe no i w końću trafiłam na lekarza który się tym zainteresował i badał mnie na wszystkie strony żeby sprawdzić czemu się nie udaje
na pewno się uda :)
a teraz uciekam kończyć obiadek ,miłej niedzieli
 
reklama
póki co dobrze,wczoraj mnie trochę brzuch pobolewał ale już ok , w kościele mnie trochę mdliło i mój się śmiał bo mu powiedziałam że ktoś śmierdzi sianem albo stajnią :)
kiedy będziesz testować??

:-D ja też tak miewam ostatnio,na pewne znane mi przecież zapachy od razu reaguje mdłościami:-).Mam już nastoletnie dziecie w domku i dwa poronienia za sobą ale w żadnej ciąży tego nie miałam.Poza tym odrzuciło mnie od papierosów,które namiętnie paliłam ale ciągnie mnie do nich czasem tak,że mam ślinotok na samą myśl ale jak zapale to mi nie dobrze(w sumie bezsensu:rolleyes2:)

A wy dziewczyny kiedy miałyście ostatnią @ i czas owulki-tak pytam dl porównania;-)
 
Do góry