reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
Tak podczytuje i nie miałam czasu na rejestracje bo ciągle coś :)
Gratuluje wszystkim 2 kreseczek :) I wszystkim kobietkom pomyślnych rozpakowań z okazji dnia kobiet
Ja termin na 7 listopada jutro wizyta u lekarza to 24 dzień po zapłodnieniu i baardzo licze na serducho:) ale to zależy od sprzętu
 
Gratuluję fasolek!!! :-) Ja dokładnie rok temu robiłam test ciążowy.... a dziś patrzę na moją córeczkę, która bawi się w tej chwili na macie, piszczy i przemawia po swojemu do zabawek :-)
Wszystkim Wam życzę książkowych, nudnych 9-ciu miesięcy i szczęśliwych rozwiązań. Obyście za rok tuliły w ramionach swoje zdrowe dzieciątka!
No i oczywiście wszystkiego najlepszego w Dniu Kobiet!!
Pozdrawiam! Mama Ninki - szczęśliwa listopadówka 2010
 
reklama
Tak podczytuje i nie miałam czasu na rejestracje bo ciągle coś :)
Gratuluje wszystkim 2 kreseczek :) I wszystkim kobietkom pomyślnych rozpakowań z okazji dnia kobiet
Ja termin na 7 listopada jutro wizyta u lekarza to 24 dzień po zapłodnieniu i baardzo licze na serducho:) ale to zależy od sprzętu
witaj
oj zazdroszcze ci tego usg , u mnie póki co się nie zapowiada

u nas nocka dużo lepsza od poprzednich , mam nadzieje że szybko sie wykuruje :)
Agnieszka dzięki i nawzajem :)
 
Do góry