reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Hey dziewczynki mogę się przyłączyć? AniaSm widzę ze nie tylko ja trzymam testy pod poduszka żeby w każdej chwili moc na nie spojrzeć :)
 
reklama
Witam listopadowe mamusie :))

Tak sobie skacze po wątkach na forum i już listopad się utworzył ? Nic tylko patrzeć a na grudzień zaraz sypną się dzieciaczki.
Mimo, że ja czekam dopiero na moje maleństwo to życzę Wam wszystkich 2 kreseczek na testach dla tych które dopiero będą testować i żebyście już niedługo zobaczyły na USG tą migającą małą kropeczkę ........SERDUSZKO !!!!!

Ja polecam test PINK zawsze nim robiłam a kiedyś kupiłam inny i wyszedł negatywny mimo że już było dawno po terminie @ a okazało się później że i tak byłam już w ciąży.
 
Witaj ewika!:-)Gratulacje II kreseczek i mam nadzieje,że nie uciekniesz jak twoje poprzedniczki bez słowa:-( .Jak tylko zrobię ja teścik,to podziele się dobrą nowiną:-)Pewnie nie umiesz zasnąć dzisiaj i chciałabyś wszystkim powiedzieć o swoim szczęściu a ja nie umiem zasnąć,bo teścik czeka do rana:-D
 
hej dziewczyny gratuluje II kreseczek:-) ja sie starm z mężusiem o drugiego bobaska to jest trzeci cykl i może ja do was dołacze śledze wasz temacik od początku Kochane:* za dwa tygodnie dowiem sie i czy ja zostane szczesliwa listopadóweczka:*
 
No cześć mamo Mateuszka:-D Fajnie,że do nas dołączyłaś i życzę ci szybkiego zafasolkowania:tak: Pisz czasem coś zanim test zrobisz,jak się czujesz i wogule,będziemy cię wspierać!:-)

P/s- ja dzisiaj zatestowałam ale wyszedł ujemny ale nie wiem,może to dlatego,że 2 dni przed terminem @ jednak ja się nie martwię,bo wiem,że jestem "w odmiennym stanie" i już a test to dla mnie formalność;-)Miłej niedzieli wam życzę dziewczynki!
 
Ostatnia edycja:
hej Wiosenna ja sie czuje ok i jak narazie tak zwyczajnie :) zreszta ja przy pierwszej ciazy nic zadnych objawów :) ja juz trzeci cykl sie staram z Matim było za pierwszym takze ja juz mniej zapału mam jakos nie nakrecam sie ze szybko zajde ale nadzieje mam ze moze w koncu w tym misiacu sie uda:)
a u Ciebie jak z tescikiem??

a jakie masz objawy?? masz juz bobaska??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry