reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Czekaj Magda bo skoro byłaś w ciąży to szansa jest zobacz jak u mnie taki długi czas nie ,a tu jak tabletki zaczęłam brać to pach .Wiesz jak zawsze ktoś pisał ze jak się odpuści byłam do tego sceptycznie nastawiona ,a tu masz idzie dwunasty tydzień.Dziś na imprezie nikt nie wie dział tylko mama i siostra wiadomo nikomu nie powiedziały.Syn mojego brata ma osiem lat mamy super kontakt siedzi u mnie na kolanach i mówi tak :mogłabyś urodzić mi jeszcze takiego jednego kuzyna ,że jak on jedzie prędzej do domu (czyli z imprezy szybciej z córką moją się urywaja)to bym miał się z kim bawić.Normalnie nas scielo słyszał to mój ojciec i jego siostra .Ona gdzie ci urodzi za niedługo babcia będzie
Wiem nie tracę nadziei pamietam jak tu weszłam każda praktycznie się starała a teraz prawie każda już w ciąży zaraz urodzi :) wiec ja tez się doczekam .. wczoraj ryczałam ale już teraz spokojnie
 
reklama
Wiem nie tracę nadziei pamietam jak tu weszłam każda praktycznie się starała a teraz prawie każda już w ciąży zaraz urodzi :) wiec ja tez się doczekam .. wczoraj ryczałam ale już teraz spokojnie
Pewnie że się doczekasz :)kurcze jak ten czas leci ,ja tu dwie straty przeżyłam a teraz 33 tydzień leci ,dłuży się tylko właśnie kiedy tak się na coś czeka ,Ty się doczekasz a ja będę wracać do formy po ciąży :D
 
Pewnie że się doczekasz :)kurcze jak ten czas leci ,ja tu dwie straty przeżyłam a teraz 33 tydzień leci ,dłuży się tylko właśnie kiedy tak się na coś czeka ,Ty się doczekasz a ja będę wracać do formy po ciąży
My tu po tych tygodniach ciąży wiemy że czas płynie niemiłosiernie .Kasiulek jak Ty nas opuscisz zaraz po porodzie to ci chyba do czterech liter nakopie.To też do innych się tyczy.Bo ja tu chyba stara ciotka klotka będę
 
40 lat we wrześniu :) ale dziękuje wam kochane moje za każde wasze wsparcie tyle tu przeżyłam i wam pisałam ❤❤❤Czuje się na prawdę tu dobrze z wami i wierze ze podzielę się z wami z dobra nowina :)
Ja 40-tka w sierpniu, a zostało 1,5 m-ca czekania na narodziny córeczki :) Głowa do góry, trzymam moooocno kciuki :)
 
reklama
Do góry