reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka- pomyłki lekarzy na usg

czesc kochane jak sądzicie jaka to płeć?
lekarze w 13 tygodniu stwierdzili inna, po tym usg z którego zdjęcia wstawiłam znowu odmienne zdanie i teraz już nie mam pojęcia jak zwracać się do dziecka w brzuszku.
dziewczyny pomóżcie!
 

Załączniki

  • IMG_20190417_2352425.jpg
    3,6 MB · Wyświetleń: 1 267
  • IMG_20190417_2352263.jpg
    3,8 MB · Wyświetleń: 1 190
reklama
Dziewczyny, pomocy.
Co wizytę dostaje inne informacje o płci. Na ostatniej lekarz stwierdził, że nie jest pewny bo zasłania rączka.
A później wśród zdjęć znalazłam takie (załącznik).
Czy to ta rączka? Czy to penis?
Screenshot_20190505-000502_Photo Editor.jpg

Ja już zglupialam...
Zdjecie z 31tc.
 
Ja prowadzę swoją ciążę w Lux medzie i lekarz, który wykonywał mi USG w 13tc nie chciał zdradzić jaka będzie płeć, żeby nie wprowadzać nas w błąd.
Cierpliwie (chociaż już coraz mniej :p) czekamy do następnego USG w 20tc, które już za 11 dni!!
Trzymajcie kciuki, żeby malutkie pokazało co tam ma! :):)
 
czesc kochane jak sądzicie jaka to płeć?
lekarze w 13 tygodniu stwierdzili inna, po tym usg z którego zdjęcia wstawiłam znowu odmienne zdanie i teraz już nie mam pojęcia jak zwracać się do dziecka w brzuszku.
dziewczyny pomóżcie!
Wydaje mi się że dziewczynka... Ale lekarzem nie jestem;-)
 
reklama
Dziewczyny, pomocy.
Co wizytę dostaje inne informacje o płci. Na ostatniej lekarz stwierdził, że nie jest pewny bo zasłania rączka.
A później wśród zdjęć znalazłam takie (załącznik).
Czy to ta rączka? Czy to penis?Zobacz załącznik 968967
Ja już zglupialam...
Zdjecie z 31tc.
Zapytam z ciekawości, na zdjęciu wydaje się być chłopiec, teraz pewnie jesteś już po porodzie, czy się spradziło? ;-)
 
reklama
Do góry