reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Anima lekarz nie kazał Ci kupić pessara? Żebyś nie czekała potem za długo na dostawę. No i zanim Ci go założą to pobiorą posiewy, więc pewnie trochę to potrwa zanim zaloza- przynajmniej u nas są takie procedury.
 
reklama
Anima lekarz nie kazał Ci kupić pessara? Żebyś nie czekała potem za długo na dostawę. No i zanim Ci go założą to pobiorą posiewy, więc pewnie trochę to potrwa zanim zaloza- przynajmniej u nas są takie procedury.
Taak dlatego ide leżeć jutro najpierw posiew czekać na wyniki jak wszystko ok da znać zeby zamawiać :p jak dbać o regularne wyprozmienia prZy zAparciach ehh chyba będę musiała zakupić czopki. A możesz więcej chodzić np po domu czy dalej plackiem leżeć? U Mnir bynajmniej każą leżeć :p
 
@Ynka89 nie mam skurczy. Stwardnienia są ale mega rzadko. To chyba nic dziwnego bo biorę i Adalat i relanium i nospe A wcześniej tak długo ten magnez i fenoterol więc organizm już przyswoil [emoji14]

@Zzzzzz nie mam Twojego nr ! Odezwij się:*
 
Taak dlatego ide leżeć jutro najpierw posiew czekać na wyniki jak wszystko ok da znać zeby zamawiać [emoji14] jak dbać o regularne wyprozmienia prZy zAparciach ehh chyba będę musiała zakupić czopki. A możesz więcej chodzić np po domu czy dalej plackiem leżeć? U Mnir bynajmniej każą leżeć :p
Ja mam trójkę dzieci, najmłodszy ma dwa lata, jakim cudem miałabym leżeć?;) Lekarz mi powiedział,że mam funkcjonować normalnie, ale bez maratonów. Więc normalnie gotuje, bawie się z dziećmi, robię lekkie zakupy, sprzatam na raty itp.
Co do zaparć to u mnie najgorzej było z tym w szpitalu- leżenie i ich dieta nie sprzyjały. Kupiłam w szpitalnej aptece lactulosum w syropie i mi pomogło, potem jeszcze kilka dni piłam dla utrzymania efektu. Najważniejsze jest to,żeby się załatwić przed założeniem- w poprzedniej ciąży tego nie zrobiłam i ogólnie miałam wtedy problem z tym w szpitalu i jak już wróciłam do domu i poszłam do łazienki to zepchnelam pessar [emoji85] biegiem wracałam do lekarza..
 
N
Ja mam trójkę dzieci, najmłodszy ma dwa lata, jakim cudem miałabym leżeć?;) Lekarz mi powiedział,że mam funkcjonować normalnie, ale bez maratonów. Więc normalnie gotuje, bawie się z dziećmi, robię lekkie zakupy, sprzatam na raty itp.
Co do zaparć to u mnie najgorzej było z tym w szpitalu- leżenie i ich dieta nie sprzyjały. Kupiłam w szpitalnej aptece lactulosum w syropie i mi pomogło, potem jeszcze kilka dni piłam dla utrzymania efektu. Najważniejsze jest to,żeby się załatwić przed założeniem- w poprzedniej ciąży tego nie zrobiłam i ogólnie miałam wtedy problem z tym w szpitalu i jak już wróciłam do domu i poszłam do łazienki to zepchnelam pessar [emoji85] biegiem wracałam do lekarza..
Mam lactulosum w domu więc zabiorę ze sobą :d ewentualnie poproszę o.czopek hmm.
To dobrze ze można więcej robić przy tym bo przez te leżenie plackiem jestem w plecy z wieloma rzeczami :/ jedynej szłam do wc i szybko prysznic :o
 
N

Mam lactulosum w domu więc zabiorę ze sobą :d ewentualnie poproszę o.czopek hmm.
To dobrze ze można więcej robić przy tym bo przez te leżenie plackiem jestem w plecy z wieloma rzeczami :/ jedynej szłam do wc i szybko prysznic :o
Ale to też zależy od tego czy macica się stawia- bo temu pessar nie zapobiega. Ja skurczy nie mam, więc mogę w miare normalnie funkcjonować- troche to za dużo powiedziane, bo działam na jakies 30%, jak czuję,że brzuch się spina, to leżę,nie ma się co wygłupiać.
 
@Ynka89 nie mam skurczy. Stwardnienia są ale mega rzadko. To chyba nic dziwnego bo biorę i Adalat i relanium i nospe A wcześniej tak długo ten magnez i fenoterol więc organizm już przyswoil [emoji14]

@Zzzzzz nie mam Twojego nr ! Odezwij się:*
Żartujesz! @Oczekujaca123 pisalam do Ciebie tyle razy bez odzewu że myslalam ze się za cos pogniewalas i przestalam :o
 
reklama
Ale to też zależy od tego czy macica się stawia- bo temu pessar nie zapobiega. Ja skurczy nie mam, więc mogę w miare normalnie funkcjonować- troche to za dużo powiedziane, bo działam na jakies 30%, jak czuję,że brzuch się spina, to leżę,nie ma się co wygłupiać.
Stawiac sie stAwia co jakis czas ale.nie sa to skurcze bo dwa razy sprawdzAne na ktg. Aczkokwiek mam.magnez i nospe i luteine. Zreszta myślę że mój doktor wie co robi skoro od.16 tyg brzuch mi twardnieje i jestem pod stala kontrolna :)
 
Do góry