reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Megi_Meg ale Ty nam tutaj nowinek i przykładów dałaś. Ja powiem szczerze ze ostatnio tez zaczęłam wątpić w planowanie i wydaje mi się ze jest 50/50. Ja w ogóle tez ostatnio nie wiem co robić z 3 ciaza. Chyba jakoś odpuściłam. Nie gnębie mojego M i jakiś spokój mnie ogarnął. Tak sobie myśle może faktycznie tak ma zostać. Może powinnam zaakceptować ze pewne rzeczy już za mną. Wiadomo jakby trafiła się ciaza to byłabym szczęśliwa ale spróbuje tez być w tum temacie szczęśliwa bez ciąży.
 
reklama
Belle czuje się wywołana :) urodziłam końcem lutego, poród fantastyczny nie sądziłam, ze kiedykolwiek to napisze. Jestem zakochana w moim synku bardzo bardzo. Jest cudowny piękny ( wiem brzmie jak matka wariatka ) i zaskoczeniem dla mnie jest ze ma dużo włosów :) wyglada jak miniaturka dorosłego z ta fryzura ha ha ha


Gratuluje wszystkim ciąż i spełnienia marzeń!
Super[emoji7]Ogromne gratulacje! A tak siedzisz cichutko trzeba się tu chwalić e'ciociom swoim skarbem;)
To było nie uniknione że przepadniesz w miłości do tego małego człowieczka:)
Wszystkiego dobrego dla Was[emoji8]
A jak chłopcy zareagowali na brata? Młodszy bardzo zazdrosny?
 
Belle czuje się wywołana :) urodziłam końcem lutego, poród fantastyczny nie sądziłam, ze kiedykolwiek to napisze. Jestem zakochana w moim synku bardzo bardzo. Jest cudowny piękny ( wiem brzmie jak matka wariatka ) i zaskoczeniem dla mnie jest ze ma dużo włosów :) wyglada jak miniaturka dorosłego z ta fryzura ha ha ha


Gratuluje wszystkim ciąż i spełnienia marzeń!
Gratuluję na wiadomo że najpiękniejszy A jak.ma na imię?
 
@Megi_Meg ale Ty nam tutaj nowinek i przykładów dałaś. Ja powiem szczerze ze ostatnio tez zaczęłam wątpić w planowanie i wydaje mi się ze jest 50/50. Ja w ogóle tez ostatnio nie wiem co robić z 3 ciaza. Chyba jakoś odpuściłam. Nie gnębie mojego M i jakiś spokój mnie ogarnął. Tak sobie myśle może faktycznie tak ma zostać. Może powinnam zaakceptować ze pewne rzeczy już za mną. Wiadomo jakby trafiła się ciaza to byłabym szczęśliwa ale spróbuje tez być w tum temacie szczęśliwa bez ciąży.
U mnie jest bardzo podobnie spokój
. Z tym ze w domu mam 2 latka to skupiam się na nim i czerpie radość
 
U mnie też zapanował spokój, od momentu kiedy dowiedziałam się, że najpierw muszę zadbać o siebie. Więc coś mi się wydaje, że plan drugiego dziecka przejdzie nawet na następny rok. Może do tego czasu nawet wyleczę się z myśli o konkretnej płci :)
 
Widze ze dużo nowych teorii się pojawiło, z tego by wynikało że jak wkoncu sie zdecydujemy na powiększenie rodziny w najbliższym czasie to powinna byc dziewczynka, bo organizm mam oslabiony (ostatnio mialam zapalenie pęcherza i ucha środkowego pierwszy raz w zyciu, dostalam nawet opryszczki drugi raz w życiu wiec u mnie to od święta), uprawiam regularnie sport od 8 miesięcy. Niewyspana chodzę to standard :-) no ciekawe. Nam akurat nie zalezy na płci bo mamy juz chlopca i dziewczynke, chcielibsymy miec trzecie, synek domaga sie bliźniaków chłopca i dziewczynke jak pytamy sie czy chce miec jeszcze rodzeństwo. Choc ostatnio mam duzo wątpliwości. Boję sie przede wszystkim reakcji otoczenia, najgorzej ze nawet moja mama jest srednio nastawiona. Jak ktos ma dzieci jednej płci to społeczeństwo wrecz nalega i sie pyta czy będzie jeszcze córka/synek. A jak ma sie parke to pewnie beda pytania czy planowana ciaza czy może efekt 500+
 
Widze ze dużo nowych teorii się pojawiło, z tego by wynikało że jak wkoncu sie zdecydujemy na powiększenie rodziny w najbliższym czasie to powinna byc dziewczynka, bo organizm mam oslabiony (ostatnio mialam zapalenie pęcherza i ucha środkowego pierwszy raz w zyciu, dostalam nawet opryszczki drugi raz w życiu wiec u mnie to od święta), uprawiam regularnie sport od 8 miesięcy. Niewyspana chodzę to standard :-) no ciekawe. Nam akurat nie zalezy na płci bo mamy juz chlopca i dziewczynke, chcielibsymy miec trzecie, synek domaga sie bliźniaków chłopca i dziewczynke jak pytamy sie czy chce miec jeszcze rodzeństwo. Choc ostatnio mam duzo wątpliwości. Boję sie przede wszystkim reakcji otoczenia, najgorzej ze nawet moja mama jest srednio nastawiona. Jak ktos ma dzieci jednej płci to społeczeństwo wrecz nalega i sie pyta czy będzie jeszcze córka/synek. A jak ma sie parke to pewnie beda pytania czy planowana ciaza czy może efekt 500+
To Wasze życie! Wyłącznie! Nie możesz pozwolić, żeby ktokolwiek decydował za Ciebie! Reakcja otoczenia? Trzeba być niezwykle nietaktownym żeby ingerować czy komentować tak intymna sferę życia. Jeśli ktoś to robi jest zwykłym chamem. Zamierzasz brać pod uwagę zdanie takich osób ?????
 
Widze ze dużo nowych teorii się pojawiło, z tego by wynikało że jak wkoncu sie zdecydujemy na powiększenie rodziny w najbliższym czasie to powinna byc dziewczynka, bo organizm mam oslabiony (ostatnio mialam zapalenie pęcherza i ucha środkowego pierwszy raz w zyciu, dostalam nawet opryszczki drugi raz w życiu wiec u mnie to od święta), uprawiam regularnie sport od 8 miesięcy. Niewyspana chodzę to standard :-) no ciekawe. Nam akurat nie zalezy na płci bo mamy juz chlopca i dziewczynke, chcielibsymy miec trzecie, synek domaga sie bliźniaków chłopca i dziewczynke jak pytamy sie czy chce miec jeszcze rodzeństwo. Choc ostatnio mam duzo wątpliwości. Boję sie przede wszystkim reakcji otoczenia, najgorzej ze nawet moja mama jest srednio nastawiona. Jak ktos ma dzieci jednej płci to społeczeństwo wrecz nalega i sie pyta czy będzie jeszcze córka/synek. A jak ma sie parke to pewnie beda pytania czy planowana ciaza czy może efekt 500+
A Twoja mama oszaleje na punkcie Maluszka jak już go zobaczy. Jestem pewna!
 
@jaanu77 zgadzam się z Tobą, ostatnią rzeczą jaką brałabym pod uwagę, a tak na prawdę nigdy nie wzięłabym, to opinie otoczenia. To nasze życie i nikt za nas nie przeżyje, a jeśli komuś to, przeszkadza to tylko i wyłącznie ma problem z samym sobą.
 
reklama
Hej dziewczyny cos ostatnio nie moglam.wejsc na bb, a chcialam dac update :) , bylismy na usg , i dzidzia wazyla 1145gr, dluugie nogi takich nie widzialam jeszcze - no nie konczyly sie na tym usg hihi :), wszystko dobrze i na swoim miejscu uf no i na 100%i milion procent jest u nas synus! .

Powodzonka dziewczyny w staraniach ja juz chyba wyczerpalam moje proby staran u nas zadna metoda na corke nie zadziałała chyba tak musi byc ;)

A jak ciazowki sie czuja ?
 
Do góry