reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Który tc na takie mdłości? Ja dzisiaj 12+0 i nadal mdłości na jedzenie patrzec nie mogę:-(
wlasnie o dziwo od 12 tyg zaczeły się codzienne wymioty bo wczesniej raz na dwa tygodnie.
wcześniej mialam mdłosci jak nie jadlam a teraz jem normalnie.
U mnie dziś 13 +1
 
reklama
@Vinszka @dżoasia i reszta dziewczyn. Mam pytanko czy jak robicie zastrzyk z heparyny to boli lub piecze was jak wpuszczacie juz plyn ??? Bo wczesniej tak mnie nie bolalo i pieklo jak teraz. Zastanawiam sie czy sie nie zepsuly czy o co to chodzi bo juz pomijam problem z wbiciem boli jak fiks chodz zmienie miejsce wkucia???
 
@Vinszka @dżoasia i reszta dziewczyn. Mam pytanko czy jak robicie zastrzyk z heparyny to boli lub piecze was jak wpuszczacie juz plyn ??? Bo wczesniej tak mnie nie bolalo i pieklo jak teraz. Zastanawiam sie czy sie nie zepsuly czy o co to chodzi bo juz pomijam problem z wbiciem boli jak fiks chodz zmienie miejsce wkucia???
Im wiecej zrostów tym gorzej. Jak piecze to robię przerwę i za chwilę kończę.
 
@Vinszka @dżoasia i reszta dziewczyn. Mam pytanko czy jak robicie zastrzyk z heparyny to boli lub piecze was jak wpuszczacie juz plyn ??? Bo wczesniej tak mnie nie bolalo i pieklo jak teraz. Zastanawiam sie czy sie nie zepsuly czy o co to chodzi bo juz pomijam problem z wbiciem boli jak fiks chodz zmienie miejsce wkucia???

A Tobie kazali robić te zastrzyki przed transferem? Bo mi dopiero po zarówno zastrzyki jak i acard.
 
Asia czyli jeśli miałabym punkcje w niedzielę o 9 to o 21 w piątek powinno się podac ovitrelle?
Zgadza sie

Wiesz co lekarze mowia zeby brac rowno 36 h przed punkcja (mi tak powiedzial i tak bylo)
Ale zapytaj swojego lekarza jajlepiej juz docelowo. Zeby bylo po jego mysli.
Ja dzis mialam pecherzyk 20 mm na cyklu naturalnym i poprosilam o ovitrelle zeby z grubsza wiedziec kiedy owu mam. Stad pytanie.
Przy punkcji juz Ci to lekarz powie co i jak. Trzeba go sluchac bo to wazne bardzo [emoji3]
Bedzie dobrze kciukasy!!!
 
@Vinszka @dżoasia i reszta dziewczyn. Mam pytanko czy jak robicie zastrzyk z heparyny to boli lub piecze was jak wpuszczacie juz plyn ??? Bo wczesniej tak mnie nie bolalo i pieklo jak teraz. Zastanawiam sie czy sie nie zepsuly czy o co to chodzi bo juz pomijam problem z wbiciem boli jak fiks chodz zmienie miejsce wkucia???
Mnie po wstrzyknięciu szczypie. Niestety te zastrzyki do przyjemnych nie należą.
 
reklama
@Vinszka @dżoasia i reszta dziewczyn. Mam pytanko czy jak robicie zastrzyk z heparyny to boli lub piecze was jak wpuszczacie juz plyn ??? Bo wczesniej tak mnie nie bolalo i pieklo jak teraz. Zastanawiam sie czy sie nie zepsuly czy o co to chodzi bo juz pomijam problem z wbiciem boli jak fiks chodz zmienie miejsce wkucia???
Oj piecze piecze. W trakcie, po. Zalezy jak sie wbije ale przyjemnie nie jest
 
Do góry