reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Asia czyli jeśli miałabym punkcje w niedzielę o 9 to o 21 w piątek powinno się podac ovitrelle?
Chyba nie da się dokladnie tego wyliczyc bo kazdy organizm jest inny. Tak się przyjmuje, że pekaja do 48h. Mi przy ostatniej inseminacji podali dwa zastrzyki w pon ok. 19 a inseminacje mialam w srode po 18. I mimo to pecherzyk nie pękl.
 
Siemanko!Witamy!!! ;)
Tego optymizmu brakowało;)
Aga jak wszystko dobrze pójdzie to połowa czerwca dwutygodniowa immunosupresja I w następnym cyklu crio z naszego ostatniego Mrożaczka :)
A Ty kiedy Kobitko kochana startujesz???
Buzzioooole ogromne ;)
Łojjj trochu czekam już . My z kd , a Incimed trochu długo się ociaga , więc atakujemy :ninja2:Ciechocinek dodatkowom Kto pieerwszy znajdzie dawczynie u tego zostawię 20 tysiecy ;) mam nadzieję , że lato tego rou będzie moje
 
reklama
dzięki Asia. A powiedz mi czy bardzo źle mogą mi wyjść te wyniki dzisiejsze z krwi jeśli 4 h przed pobraniem zjadłam? Nie mam pojęcia co to były za badania bo na paragonie mam tylko numerki i ceny ;)
jakbyś musiala koniecznie być na czczo to tez by ci powiedzieli wcześniej. Nic nie bój. W zasadzie znajoma lekarka mi mówiła, ze teraz już się tego tak nie pilnuje i tak naprawde to tylko na glukozę trzeba być na czczo
 
Do góry