reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Dzień dobry dziewczyny witam się z Wami wszystkimi razem z moim skarbem, obecnie 20+2 termin mamy na 9 października. Już wiemy, że będzie chłopak dzisiaj polowkowe i lekki stresik jest bo w poniedziałek lekarz powiedział, że mam krótka szyjke kazał brać luteine, magnez i prowadzić oszczędny tryb życia. Liczę na to, że wszystko będzie dobrze.
 
Dzień dobry dziewczyny witam się z Wami wszystkimi razem z moim skarbem, obecnie 20+2 termin mamy na 9 października. Już wiemy, że będzie chłopak dzisiaj polowkowe i lekki stresik jest bo w poniedziałek lekarz powiedział, że mam krótka szyjke kazał brać luteine, magnez i prowadzić oszczędny tryb życia. Liczę na to, że wszystko będzie dobrze.
Wszystko bedzie dobrze, trzymamy kciuki :) ja Luteine biorę od samego początku, magnez od jakis 4 tygodni także spokojnie :)
 
Ja sobie znalazłam ostatnio na allegro 2 sukienki, używane, ale jak nowe. I tylko 58zl za obie. Teraz wyszukuje okazje, znalazłam wyprawkę dla malucha za 30zl w okolicy na olx :) dzieci tak szybko rosną, nie zdążą nic zniszczyć. Nie mówię, że nowych nie kupuję , ale nie skreślam używanych. A jakie Wy macie zdanie? :)
 
Ja sobie znalazłam ostatnio na allegro 2 sukienki, używane, ale jak nowe. I tylko 58zl za obie. Teraz wyszukuje okazje, znalazłam wyprawkę dla malucha za 30zl w okolicy na olx :) dzieci tak szybko rosną, nie zdążą nic zniszczyć. Nie mówię, że nowych nie kupuję , ale nie skreślam używanych. A jakie Wy macie zdanie? :)
Jestem na L4 prawie od początku ciąży ze względu na ciężką pracę :( i duuuużo buszuję na olx :) Niedawno zaczęłam kupować ubranka i dużo kupilam na olx w dobrej cenie, bez plam, zniszczeń, jak otworzylam przesyłkę to byłam w szoku, wszystko jak nowe :) Także ja również kupuję, ale wiadomo że również kupię nowe dla Milenki :) Wózek, łóżeczko, komplecik do łózeczka chcę nowe, ale cześć ubranek mogę miec po innym dzieciątku :)
 
reklama
Do góry