reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Jest tu jeszcze ktoś kto czeka na poród w najbliższych tygodniach? Ja jestem w 38+6 tygodniu i siedzę jak na szpilkach. Codziennie skurcze i bóle brzucha, rozwarcia zero.... chyba trochę jeszcze poczekam na swój poród ;(
 
reklama
Jest tu jeszcze ktoś kto czeka na poród w najbliższych tygodniach? Ja jestem w 38+6 tygodniu i siedzę jak na szpilkach. Codziennie skurcze i bóle brzucha, rozwarcia zero.... chyba trochę jeszcze poczekam na swój poród ;(
Ciesz się tymi chwilami jeszcze bez maluszka, korzystaj i odpoczywaj. Zanim się obejrzysz maluszek będzie z wami :)
 
O ja... A to Twoje pierwsze dziecko? No ja mam takie przepowiadające, bo dziwnie boli mnie brzuch kuje i przestaje i tak na zmianę
Drugie. Pierwszy poród miałam wywoływany i wiem że to dziwne ale to było 7 lat tam ui kompletnie nie pamiętam tego jak się czułam podczas skurczy i porodu. Więc teraz mimo tego, że to druga ciąża jestem zielona... ;)
 
Drugie. Pierwszy poród miałam wywoływany i wiem że to dziwne ale to było 7 lat tam ui kompletnie nie pamiętam tego jak się czułam podczas skurczy i porodu. Więc teraz mimo tego, że to druga ciąża jestem zielona... ;)
I co masz synka czy córeczkę? A co będzie teraz? To na kiedy masz termin porodu?
 
reklama
Drugie. Pierwszy poród miałam wywoływany i wiem że to dziwne ale to było 7 lat tam ui kompletnie nie pamiętam tego jak się czułam podczas skurczy i porodu. Więc teraz mimo tego, że to druga ciąża jestem zielona... ;)
Rodziłam 3 razy, i jak poród nadejdzie będziesz wiedziała że to już :) pierwszy też był wywoływane prawie bo wolno szło i oksy podali, drugi 2 dni przed terminem a trzeci 8dni po i poprostu nadeszła i wiedziałam że trzeba jechać do szpitala :D życzę szybkiego rozwiązania!
 
Do góry