reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Buehehehe... i że to po tatusiu, wiadomo [emoji23]

Śliczny, kochany, cudowny [emoji8][emoji8][emoji8]

Nie mogę się doczekać jego narodzin [emoji16]

Jeszcze 143 dni :)
Wczoraj chciałam cos kupić już za wszelka cenę, ale się zawiodłam kurczę, bo teraz wszystko z krótkim rękawkiem, z długim same ochłapy, a na co mi krótki rękawek w październiku [emoji57] i tak sobie patrzyłam na te ubranka na 56 i nie będę chyba takich kupować na razie, co? Mi to się w rękach takie maciupeńkie wydawało, jak na wcześniaka [emoji28] mysle, żeby na razie kupować na 62 najmniejsze, a później zobaczymy jak będzie rósł, jak będzie drobniutki to ewentualnie na ostatnia chwile kupię trochę tego na 56, co radzicie? :)
 
Kochana u mnie z Aleksem było tak że 56 miał ze dwa, trzy tyg a potem 62.
Na Maje kupiłam tak samo. 56 i większość 62. A tu zonk. Mąż musiał lecieć do sklepu i kupować 44 i 50..... I to w 50 pływała. Więc wszystko letnie na 56 i 62 leżało nowe i wyprane. Jak do nich dorosła to było już chłodno.... Więc mam nadzieję na jeszcze jedną babe i może wtedy uda się te wszystkie nowe letnie 56/62 wykorzystać.
Także co do rozmiaru nie odgadniesz. Brałam przez pryzmat Aleksa.
Teraz jakbym się miała cisnąć kupiłabym tylko po kilka 50 i 56, a po urodzeniu dziecka garderobę uzupełnila
Jeszcze 143 dni :)
Wczoraj chciałam cos kupić już za wszelka cenę, ale się zawiodłam kurczę, bo teraz wszystko z krótkim rękawkiem, z długim same ochłapy, a na co mi krótki rękawek w październiku [emoji57] i tak sobie patrzyłam na te ubranka na 56 i nie będę chyba takich kupować na razie, co? Mi to się w rękach takie maciupeńkie wydawało, jak na wcześniaka [emoji28] mysle, żeby na razie kupować na 62 najmniejsze, a później zobaczymy jak będzie rósł, jak będzie drobniutki to ewentualnie na ostatnia chwile kupię trochę tego na 56, co radzicie? :)
 
Jeszcze 143 dni :)
Wczoraj chciałam cos kupić już za wszelka cenę, ale się zawiodłam kurczę, bo teraz wszystko z krótkim rękawkiem, z długim same ochłapy, a na co mi krótki rękawek w październiku [emoji57] i tak sobie patrzyłam na te ubranka na 56 i nie będę chyba takich kupować na razie, co? Mi to się w rękach takie maciupeńkie wydawało, jak na wcześniaka [emoji28] mysle, żeby na razie kupować na 62 najmniejsze, a później zobaczymy jak będzie rósł, jak będzie drobniutki to ewentualnie na ostatnia chwile kupię trochę tego na 56, co radzicie? :)
Tak wyglądała w rozmiarze 56. Więc biorąc pod uwagę nawet dziecko większe od niej to i tak 56 spokojnie na początku
IMG_20180728_182940.jpeg
 
Jeszcze 143 dni :)
Wczoraj chciałam cos kupić już za wszelka cenę, ale się zawiodłam kurczę, bo teraz wszystko z krótkim rękawkiem, z długim same ochłapy, a na co mi krótki rękawek w październiku [emoji57] i tak sobie patrzyłam na te ubranka na 56 i nie będę chyba takich kupować na razie, co? Mi to się w rękach takie maciupeńkie wydawało, jak na wcześniaka [emoji28] mysle, żeby na razie kupować na 62 najmniejsze, a później zobaczymy jak będzie rósł, jak będzie drobniutki to ewentualnie na ostatnia chwile kupię trochę tego na 56, co radzicie? :)
Myślę że Kasia dobrze radzi. Ja kupowałam od koleżanki ciuszki, urodziła sporą dziewczynkę, ale jak mój słodziak się urodził to tych 56 nawet nie założyłam, bo miał 58 i 4450g i się fizycznie nie mieścił. Także po porodzie sobie dokupisz to co faktycznie będzie Ci potrzeba.
 
Myślę że Kasia dobrze radzi. Ja kupowałam od koleżanki ciuszki, urodziła sporą dziewczynkę, ale jak mój słodziak się urodził to tych 56 nawet nie założyłam, bo miał 58 i 4450g i się fizycznie nie mieścił. Także po porodzie sobie dokupisz to co faktycznie będzie Ci potrzeba.

Czyli dokładnie tak jak napisałam, nie kupować 56, tylko od 62 wzwyż [emoji16][emoji106]
 
56 kup kilka sztuk. 62 też ale nie spiesz się. Bo ja na kupiłam dużo a Majka tego na sobie nie miała. No jak do tego rozmiaru urosła było zimno.

No tak, ale ja rodzę pod koniec października :) wiec cała zima przed nami, letnich rzeczy na razie w ogole nie będę kupować jak już wspomniałam [emoji16]
 
Ja nie pisze o tym czy letnie czy zimowe :* tylko o rozmiarach. Powiem szczerze że nie ma zbyt wiele dzieci nie rodzi się tak dużych żeby mieć od razu rozmiar 62 :)
No tak, ale ja rodzę pod koniec października :) wiec cała zima przed nami, letnich rzeczy na razie w ogole nie będę kupować jak już wspomniałam [emoji16]
 
reklama
Ja nie pisze o tym czy letnie czy zimowe :* tylko o rozmiarach. Powiem szczerze że nie ma zbyt wiele dzieci nie rodzi się tak dużych żeby mieć od razu rozmiar 62 :)

Pisałaś, żeby ostrożnie kupować 62, bo twoja córka nie ponosiła, bo zrobiło się zimno. Wiec wywnioskowałam, ze masz na myśli letnią odzież, wiec sprecyzowałam, że letniej nie będę kupować i chodziło mi o to, ze skoro mamy przed sobą cała zimę na chwile obecna bezpiecznie jest kupować 62, bo to na bank ponosi, a jeśli chodzi o 56, to tak jak napisałam w pierwszym poście, na razie nie kupię, dopiero na ostatnia chwilę w zależności jak będzie rósł [emoji28]
 
Do góry