reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

Niedziekuje. 19 dc i od 3 dni nadal mam uczucie ze mnie pecherz boli i niewiem czy to jakis obiaw wsklazujacy ciaze czy rzeczywiscie mam zapalenie pecherza.
Rozumiem. Ty masz to samo z pęcherzyk co ja z jajnikami.

Od poniedziałku mnie pobolewaja jajniki na przemian raz lekko raz mocniej dzisiaj 35dc okres się spóźnia 5 dzień. A jajniki nie dawaja odpocząć chociaż na chwilę od bólu.
 
reklama
Zwariowac mozna ja testowac bede za tydzien 9.06 jesli @ nie przyjdzie ale tydzien to dluuuuuugo strasznie.
Rozumiem. Ty masz to samo z pęcherzyk co ja z jajnikami.

Od poniedziałku mnie pobolewaja jajniki na przemian raz lekko raz mocniej dzisiaj 35dc okres się spóźnia 5 dzień. A jajniki nie dawaja odpocząć chociaż na chwilę od bólu.
 
Zwariowac mozna ja testowac bede za tydzien 9.06 jesli @ nie przyjdzie ale tydzien to dluuuuuugo strasznie.
Ja jeśli nie dostane @ testuje w środę z samego rana.

Pierwszy test wyszedł mi negatyw w 33dc to było wtedy 3 dni po terminie okresu.

Mam nadzieję że my w końcu w czerwcu ujrzymy dwie kreski.

Trzymam za Ciebie mocno kciuki kochana [emoji110][emoji110][emoji173][emoji8]
 
Musimy[emoji177] ja za ciebie tez bardzo[emoji110][emoji8]
Ja jeśli nie dostane @ testuje w środę z samego rana.

Pierwszy test wyszedł mi negatyw w 33dc to było wtedy 3 dni po terminie okresu.

Mam nadzieję że my w końcu w czerwcu ujrzymy dwie kreski.

Trzymam za Ciebie mocno kciuki kochana [emoji110][emoji110][emoji173][emoji8]
 
Ogolnie lekarz powiedzial jak bylam u niego w 14dc ze za 12-13 dni mam zrobic test jesli bedzie pozytywny to mam brac dalej luteine jesli negatywny przestac brac luteine i umowic sie na histeroskopie ktorej bardzo sie boje ale lekarz mi zyczyl abym badania nie musiala robic i zeby mi sie udalo
No to super. Czyli 9czerwca masz termin @ i masz zatestowac jak okresu nie będzie czy jak?
 
reklama
Ogolnie lekarz powiedzial jak bylam u niego w 14dc ze za 12-13 dni mam zrobic test jesli bedzie pozytywny to mam brac dalej luteine jesli negatywny przestac brac luteine i umowic sie na histeroskopie ktorej bardzo sie boje ale lekarz mi zyczyl abym badania nie musiala robic i zeby mi sie udalo
No dobrze ale nie każdej kobiecie w ciąży test pokaże pozytyw w ciąży 12-13 dni po owu.
 
Do góry