reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od ponad roku i dalej nic.

Hej dziewczyny, jestem tu nowa, staramy się z mężem od 11 miesięcy. Na początku na spokojnie ale po nowym roku coś mnie tknęło i poszlo... Prolaktyna ponad 70 (norma do 25) dostałam Bromergon na obniżenie, czy któraś z was stosowała? Pomogło? Maz też mial złe wyniki i dostał Nucleox- to ponoć jakas nowość-znacie? W lipcu mam iść na drożność jajowodów modlę się aby było wszystko ok ..
Brałam bromergon , w 3 cyklu brania byłam w ciąży
 
reklama
Dziękuję za wasze słowa ;) mam nadzieję że wkoncu będę mogła się cieszyć upragnionym dzidziusiem i wam też tego życzę ;) ale i tak mam w głowie pełno myśli czy to wszystko to jest tylko i wyłącznie moja wina że nie mogę mieć dzieci czy mąż dalej ma za słabe nasienie... Ale ciągle się stara zmienić swoje nawyki bo skończył palić i pić alkohol od stycznia, jest na diecie, ćwiczy... Chciałabym już mieć te dwie kreseczki i Go uszczęśliwić..
A który masz dzień cyklu?
 
19 dzień cyklu. W zeszły piątek byłam u ginekologa i byl pęcherzyk ponad 2 cm, a we wtorek byłam na kontroli to lekarz powiedział że pękł...
 
I jak sobie poradziliscie z tym? Bo ja nie wiem co bym mogła jeszcze mężowi kupić na poprawę....
My mielismy operacje na zylaki powrozka nasiennego. Przed operacja maz bral 3 miesiące Profertil, po operacji zmienialismy suplementy. Stosowalismy FertilMen Plus, SupraMen, Acertin, Androvit, Salfazin, do tego dawalam wit. C, D, E, kwasy omega3, macę, mąż jadł tez duzo orzechow brazylijskich, rzucil palenie.
I tak z 3 mln plemnikow mamy 50, z 12% ruch teraz jest ponad 50 i morfologia z 1% skoczyla do 72%.
W czerwcu 2018 roku dowiedzielismy sie ze problem jest z mezem, i mozna powiedziec ze niecały rok zajęło Nam poprawienie wyników. Ale warto sie poświęcić.
 
My mielismy operacje na zylaki powrozka nasiennego. Przed operacja maz bral 3 miesiące Profertil, po operacji zmienialismy suplementy. Stosowalismy FertilMen Plus, SupraMen, Acertin, Androvit, Salfazin, do tego dawalam wit. C, D, E, kwasy omega3, macę, mąż jadł tez duzo orzechow brazylijskich, rzucil palenie.
I tak z 3 mln plemnikow mamy 50, z 12% ruch teraz jest ponad 50 i morfologia z 1% skoczyla do 72%.
W czerwcu 2018 roku dowiedzielismy sie ze problem jest z mezem, i mozna powiedziec ze niecały rok zajęło Nam poprawienie wyników. Ale warto sie poświęcić.
Podziwiam Was.. U mnie mąż nie chce słyszeć o operacji i narazie jest na diecie, dużo owoców, warzyw i androvit.. Do tego pije krople ashwagandha na stres...
 
A u Twojego meza sa żylaki?
Androvit jest słaby, lepiej kup cos lepszego lub do Androvitu dodaj inne witaminy tak jak ja robie. Jezeli maz w danym miesiacu bierze lepszy suplement to daje mniej dodatkowych witamin, jezeli bierze slabszy to dodaje witaminy. A suplementy mieszamy z racji tego aby organizm nie przyzwyczail sie tylko do jednego.
Kup mu orzechy brazylijskie sa bardzo dobre na płodność
Podziwiam Was.. U mnie mąż nie chce słyszeć o operacji i narazie jest na diecie, dużo owoców, warzyw i androvit.. Do tego pije krople ashwagandha na stres...
 
reklama
Mąż nie ma stwierdzonych żylaków ale nawet nie poszedł do urologa żeby się zbadać tylko oddał nasienie... Dziękuję za podpowiedź z tymi orzechami ;) spróbuję ;) dołączam wyniki badań męża już po profertilu....
 

Załączniki

  • IMG_20190606_114903.jpg
    IMG_20190606_114903.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 133
  • IMG_20190606_114837.jpg
    IMG_20190606_114837.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 142
Do góry