reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
No dzis wieczorem drugi zastrzyk i zobaczymy jak bedzie ☺☺
ściśnij mocno faldek skóry wtedy nie boli eh.... Chociaż jak jest niefart to nic nie poradzi mi mąż raz trafił w naczynko krwionośne siniak był wielkości pięści z efektem tęczy ale to nie tym lekiem ten ma cieniutkie igiełki i nie powinno być problemu :)
 
reklama
Ja czekam na podejście do in vitro.... ehhh nie chce mi się już pisac bo w kółko pisze to samo. Mam pcos i owulacji nie miewam

Edit przeszłam przez 6 iui i owu mam tylko po zastrzykach, od stycznia nie biorę żadnych hormonów
Kochana już nie długo już za chwilkę nie denerwuj się na ten uśmiech, na ten płacz na kupy świętowanie warto czekać...
 
Dzisiaj przyjmują mnie na oddział, w szpitalu byłam 2 dni z rzędu, wczoraj chcieli mnie zostawić ale nigdzie nie było miejsc. Dostanę sterydy na płuca i jakiś lek na skurcze, mają mnie trzymać jakieś 5 dni.
Dzisiaj 33+3
Cała się trzęsę z nerwów
 
Dzisiaj przyjmują mnie na oddział, w szpitalu byłam 2 dni z rzędu, wczoraj chcieli mnie zostawić ale nigdzie nie było miejsc. Dostanę sterydy na płuca i jakiś lek na skurcze, mają mnie trzymać jakieś 5 dni.
Dzisiaj 33+3
Cała się trzęsę z nerwów
Kochana wazne że bedziesz w szpitalu napewno ci pomogą, lepsze to niż nerwy w domu. Trzymam kciuki [emoji8]
 
ściśnij mocno faldek skóry wtedy nie boli eh.... Chociaż jak jest niefart to nic nie poradzi mi mąż raz trafił w naczynko krwionośne siniak był wielkości pięści z efektem tęczy ale to nie tym lekiem ten ma cieniutkie igiełki i nie powinno być problemu :)
Wczoraj było lepiej, choć w momencie kiedy było już pół strzykawki zaczęło szczypać..
mąż aby krzyczał "wytrzymaj, kończę już" :D
chyba się przyzwyczaję do końca :D w końcu to dopiero drugi zastrzyk :D

A jaki inny lek przyjmowałaś? Martwi mnie cała ta procedura bo w sumie to nie wiele się od lekarza dowiedziałam...
 
Dzisiaj przyjmują mnie na oddział, w szpitalu byłam 2 dni z rzędu, wczoraj chcieli mnie zostawić ale nigdzie nie było miejsc. Dostanę sterydy na płuca i jakiś lek na skurcze, mają mnie trzymać jakieś 5 dni.
Dzisiaj 33+3
Cała się trzęsę z nerwów
Obyś donosiła ale dzieci już są duże więc co by się nie.dzialo będzie dobrze
 
reklama
Wczoraj było lepiej, choć w momencie kiedy było już pół strzykawki zaczęło szczypać..
mąż aby krzyczał "wytrzymaj, kończę już" :D
chyba się przyzwyczaję do końca :D w końcu to dopiero drugi zastrzyk :D

A jaki inny lek przyjmowałaś? Martwi mnie cała ta procedura bo w sumie to nie wiele się od lekarza dowiedziałam...
Heparynę przeciwzakrzepowo. Kiedy podglądanie jajeczek?
Musi trochę poszczypac w końcu tłuszczyk się rozchodzi żeby zrobić miejsce na lek
 
Do góry