reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowe

Dołączył(a)
11 Czerwiec 2019
Postów
4
Witam wszystkie mamy, również te przyszłe. Mam pytanie odnoście testów ciążowych. Kiedy wam wychodziły? Czy były przypadki gdzie ciąża była a test negatywny ? I ostatnie pytanie: kiedy mam pewność ze kilka testów są wiarygodne? W sensie zdaje sobie sprawę ze nie mają one 100% skuteczności, ale mniej więcej w którym tygodniu już muszą wychodzić pozytywnie ? Pozdrwiam
 
reklama
Mi wyszedł pozytywny w dzień spodziewanej @ czyli w 28 dc , fakt ta 2 kreska była słaba ale była ,więc poszłam na bete i byłam pewna , najpewniejsze jest zrobić z pierwszego porannego moczu , wtedy stężenie jest największe ,A Ty który masz dzień cyklu?
 
O jakim wyniku jest mowa? negatywnym? Jeśli tak to zrobiłbym jeszcze badanie krwi i to by wykluczył całkowicie ciaze. To samo w drugą stronę. Mi wychodziły słabe kreseczki i dopiero po usg w 8 tc miałam piękna gruba kreche mimo że wynik z krwi był już bardzo wysoki
 
Moje cykle to koło 28-31 dni. Niby krwawienia dostałam ale jakieś słabe było. Skapsze i trwało krócej niż zwykle. Zrobiłam już z jakieś 3 testy i w każdym 1 kreska. Zero prześwitów drugiej ani nic. Po prostu jedna gruba krecha i tyle. Dlatego teraz się zastanawiam czy ten skapszy okres był wynikiem stresów jakie miałam w ostatnim miesięcu czy jakieś zaburzenia hormonalne, a może jednak ta ciąża. Tyle ze jakieś 2 tyg po terminie okresu to raczej już wierygodne co nie ?
 
Myślę że wiarygodne. Miałaś jakiś stres zmianę diety? Wszystko ma wpływ na to że cykl może być zaburzony. Temperatura tez
 
2 tygodnie to raczej mało prawdopodobne. Stawiałabym na ten stres jednak. Ja raz miałam negatywny ale tylko 3 dni po spodziewanej miesiączce. Zrobiłam go rano z porannego moczu. Nie wykazał ciąży ani po 2 minutach, ani po 5. Zostawiłam na szafce i poszłam do pracy. Jak wróciłam z pracy, była na nim druga słaba kreska... powtórzyłam wiec test następnego dnia i wykazał blada kreskę. Potem na usg wyszło, ze miałam ciąże o co najmniej tydzień młodsza...
 
reklama
Hej wszystkim;) mam cykle 25-26 dniowe, kochaliśmy się z partnerem 12-13dzień cyklu, czyli były to dni płodne. Kiedy powinnam zrobić test? Słyszałam też że pierwsza miesiączka występuje normalnie ewentualnie jest krótsza, albo mniej obfita ale jest, i większość kobiet dowiaduje się przy następnej spodziewanej.
 
Do góry