reklama

Testy ciążowe

Rozwiązania
0
Witam wszystkie mamy, również te przyszłe. Mam pytanie odnoście testów ciążowych. Kiedy wam wychodziły? Czy były przypadki gdzie ciąża była a test negatywny ? I ostatnie pytanie: kiedy mam pewność ze kilka testów są wiarygodne? W sensie zdaje sobie sprawę ze nie mają one 100% skuteczności, ale mniej więcej w którym tygodniu już muszą wychodzić pozytywnie ? Pozdrwiam

reklama

Anusiak1990

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej wszystkim;) mam cykle 25-26 dniowe, kochaliśmy się z partnerem 12-13dzień cyklu, czyli były to dni płodne. Kiedy powinnam zrobić test? Słyszałam też że pierwsza miesiączka występuje normalnie ewentualnie jest krótsza, albo mniej obfita ale jest, i większość kobiet dowiaduje się przy następnej spodziewanej.
Możesz zrobic test z krwi 12po najwcześniej skany też może wyjść ale nie musi. Czasami pojawia się plamieniem w terminie miesiączki ale jest zupełnie inne niż krwawienie @ ja robiłam testy 2dni przed i wychodziły cienie w dzień @ lekko mocniejszy ale szału nie było dzień po @mialam plamienie i byłam pewna że po wszystkim ale bhcg rosła i teraz mam 16 tc. Aha i w kolejnym spodziewanym terminie też plamilam

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Byłam 3 razy w ciąży i ani razu okresu nie dostałam ,więc nie wiem kto
Ci głupot nagadał ,może pojawić się plamienie ,ale z miesiączką nie ma nic wspólnego , najlepiej zrobić test czy krew w dniu spodziewanej miesiączki

Rozwiązania
0
Przy każdym teście jaki kupowałam pisało dokładnie w instrukcji kiedy wykonać test, aby był wiarygodny, wystarczy kupić test i wszystko jest opisane :) A później Beta z krwi i jest wszystko jasne... Najgorzej było trafić w płodne ale pomógł mi owulacyjny tester afrodyta...każdy ma własne doświadczenia, u mnie test ciążowy wszystko od razu wykazał.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry