reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowe

reklama
Proszę o poradę bo nie wiem jak interpretować wszystkie te okoliczności
Żona zaraz po współżyciu miała objawy ciąży następnie miała napięte podbrzusze jak przed okresem myśleliśmy że napewno ciąża jednak dostała okresu mija 8 dni od okresu i nadal ma napięty brzuch tj. podbrzusze i Jakby większy bo się nie dopinają jej spodnie plus większy apetyt etc. Dziś jest 4 tydzień jakby liczyć i dwa testy do tej pory były negatywne i dzisiaj zrobiliśmy przed chwilą i jest jedna kreska jakby mniej wyrazna niż wcześniejsze w załączeniu zdjęcie oczywiście mocz miała biały jakby rozcieńczony czy to może być ciąża ???? W pierwszej ciąży z synkiem miała chyba mówiła podobnie tj. dostała okresu a potem wykryto ciążę proszę napiszcie mi co myślicie
jestem przerażona, ze ludzie posiadajacy dzieci potrafia wykrzesac z siebie coś takiego, jak „objawy ciazy po wspolzyciu”.
A tak serio to ciaza urojona to przykra sprawa.
 
Witam
Proszę o poradę bo nie wiem jak interpretować wszystkie te okoliczności

Żona zaraz po współżyciu miała objawy ciąży następnie miała napięte podbrzusze jak przed okresem myśleliśmy że napewno ciąża jednak dostała okresu mija 8 dni od okresu i nadal ma napięty brzuch tj. podbrzusze i Jakby większy bo się nie dopinają jej spodnie plus większy apetyt etc. Dziś jest 4 tydzień jakby liczyć i dwa testy do tej pory były negatywne i dzisiaj zrobiliśmy przed chwilą i jest jedna kreska jakby mniej wyrazna niż wcześniejsze w załączeniu zdjęcie oczywiście mocz miała biały jakby rozcieńczony czy to może być ciąża ???? W pierwszej ciąży z synkiem miała chyba mówiła podobnie tj. dostała okresu a potem wykryto ciążę proszę napiszcie mi co myślicie
spaliście na biologi czy byliście wtedy na wagarach. Dorośli ludzie a wiedza mniejsza niż u przedszkolaka
 
Witam czy taki test jest pozytywny ?
 

Załączniki

  • 20211220_131614.jpg
    20211220_131614.jpg
    141,8 KB · Wyświetleń: 293
  • IMG_20211220_142250.jpg
    IMG_20211220_142250.jpg
    258,3 KB · Wyświetleń: 292
  • IMG_20211220_142257.jpg
    IMG_20211220_142257.jpg
    206,4 KB · Wyświetleń: 295
  • IMG_20211220_142106.jpg
    IMG_20211220_142106.jpg
    411,1 KB · Wyświetleń: 293
reklama
Do góry