reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Cześć dziewczyny [emoji6]

Dziś piątek piąteczek [emoji3059] tak długo wyczekiwany weekend [emoji16]

Kto tam w najbliższym czasie testuje? Bo coś cicho się zrobiło z fasolkami w ostatnim czasie [emoji53]

@MartaSx powodzenia na wycieczce, mam nadzieję, że wszystko wypali i w końcu odetchniesz z ulgą [emoji110][emoji6]

Miłego dnia wszystkim!
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji6]

Dziś piątek piąteczek [emoji3059] tak długo wyczekiwany weekend [emoji16]

Kto tam w najbliższym czasie testuje? Bo coś cicho się zrobiło z fasolkami w ostatnim czasie [emoji53]

@MartaSx powodzenia na wycieczce, mam nadzieję, że wszystko wypali i w końcu odetchniesz z ulgą [emoji110][emoji6]

Miłego dnia wszystkim!
Dziękuję nie śpię od 5
 
Cześć dziewczyny [emoji6]

Dziś piątek piąteczek [emoji3059] tak długo wyczekiwany weekend [emoji16]

Kto tam w najbliższym czasie testuje? Bo coś cicho się zrobiło z fasolkami w ostatnim czasie [emoji53]

@MartaSx powodzenia na wycieczce, mam nadzieję, że wszystko wypali i w końcu odetchniesz z ulgą [emoji110][emoji6]

Miłego dnia wszystkim!


Jeśli dziś się nic nie wydarzy (a ciagle mam wrażenie ze się wydarzy, od trzech dni mam takie wrażenie Hahah) to jutro robię badanie krwi. Wiem, ze będzie negatywne, ale muszę je zrobić, bo nawet gin nie będzie chciał ze mną rozmawiać na żaden temat bez podstawowych badań
 
Jeśli dziś się nic nie wydarzy (a ciagle mam wrażenie ze się wydarzy, od trzech dni mam takie wrażenie Hahah) to jutro robię badanie krwi. Wiem, ze będzie negatywne, ale muszę je zrobić, bo nawet gin nie będzie chciał ze mną rozmawiać na żaden temat bez podstawowych badań
No właśnie, już od paru dni masz takie wrażenie i @ jak nie było tak nie ma.. Wiec może fasolka? [emoji4] Nadal trzymam za Ciebie kciuki [emoji110]
 
reklama
Hej laseczki zmęczę wszystkim udanego spokojnego dnia[emoji255][emoji255][emoji255]
Ja dziś znów w drodze do wrocka tak jak tydzień temu do lekarza z m na wizyte.

Boże jak się cieszę dziś ostatni dzień pracy i urlop wyjeżdżamy dziś w nocy żeby nie jechać jutro w upale bo ma grzac.
Nie będę się odzywała kilka dni gdyż jedziemy w plener bez prądu i słabym zasięgiem ( takie miejsca są jeszcze w Polsce [emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28])

Na urlop jadę razem z clo i tabletkami przeciwbólowymi bo mam dostać @ więc po zakończonym urlopie na monitoring i zobaczymy czy coś sie zadziało :)
 
Do góry