reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Mnie od paru godzin łapią dziwne bole w podbrzuszu i w krzyżu, najbardziej przypominają mi skurcze. Dziwne, pewnie to symptomy zbliżającego się okresu, ale nigdy czegoś takiego nie miałam
 
Po takich przeżyciach już chyba nie ma rzeczy, która by mnie w życiu złamała. Ale w pełni chyba tak naprawdę dopiero teraz ciąża uleczyła moją duszę. To prawda, kobiety są w stanie wiele znieść złego, jesteśmy bardzo silne [emoji6][emoji123]

A to żartownisie z tymi ulotkami [emoji16] działają prawie jak ciasteczka na stronach internetowych [emoji23]
Cześć dziewczyny [emoji6]

Przeczytałam historię Nast i nie dowierzam... Jestem w szoku, że tak mogą ludzi traktować w szpitalach [emoji50]
@nast95 bardzo Ci współczuję, że musiałaś przejść przez takie piekło [emoji3525] i jestem dumna, że się nie podałaś, pokazujesz tym nam wszystkim jak silne potrafimy być [emoji6]

@MartaSx nie daj się, mimo przeszkód dasz radę i jutrzejsza wycieczka będzie dla dzieciaków świetną przygodą [emoji6] a na koniec wszyscy będą Ci dziękować, że tak to super zorganizowałaś [emoji6]

Miało być dziś lepiej z pogodą, ale bez szału [emoji53] jedyne co fajne to, że jest czym oddychać i mogłam normalnie wyjść po pracy na spacer z psem [emoji16]

W ogóle przyszła dziś do mnie paczka z apteki i padłam ze śmiechu [emoji23] zamawiając te testy od razu dostalam ulotkę z kremem na rozstępy [emoji23][emoji23][emoji23]Zobacz załącznik 985414
 
Witajcie dziewczyny,
U nas dzień do 10 był cudny rześki chłodny nawet popadaloi, potem znowu w trzy minuty upały wróciły.

Mayerd91 głowa do góry ja właśnie wystaralam synka na lekach z pcos i lufem da się da się :-) [emoji8] nie łam sie

Nast mega współczuję i jestem totalnie wstrzasnieta.

Adzik super że wracasz, mnie właśnie to forum bardzo pomaga bo zaczęłam od przebiegów do starań że względu na brak cykli po tabsach, dzięki forum jakoś mi minęło.

Dzis wieczorem biore ost tabletkę primolut i id jutra oczekiwania czy @ się pojawi i wrócą cykle [emoji16]
 
reklama
Czy któraś z Was przy zażywaniu duphastonu zauważyła wzrost wagi ? Wyczytałam gdzieś na innym forum...

Kurczę ja mam jeszcze kilkanaście do zrzucenia A tu się mają nowe pojawić? [emoji33]
 
Do góry