reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

zawsze zastanawiało mnie to jak to się odbywa, tzn na jakiej podstawie po 20 latach oni np chcą kobiecie podać zarodek który tyle czasu był zamrożony? Przecież wiemy że mając stymulację i później np crio po paru miesiacach to zarodki się nie rozmrażają... hmmm


Teraz zarodki są witryfikowane, nie mrożone starym sposobem, więc są bardzo małe szanse, że coś się stanie przy rozmrazaniu

Juz biore od 21 dc obecnego (6 dni) a nastepna wizyte mam 13 dc sztucznego (kolejnego cyklu) w ktorym bedzie criotransfer. Wiec chyba caly czas do testu i potem w zaleznosci co sie okaze...

To na twoim miejscu zbadalabym tsh tak 7-10 dni przed planowanym transferem, żeby w razie czego włączyć euthyrox
 
reklama
Estradiol 215 - wg lekarki ma byc powyżej 200, progesteron 0,08 - tu poniżej 1 jest konieczne. Estrofemu biorę 3x2 wiec raczej konskie dawki.

Martwi mnie trochę endometrium mi wyszło tylko 7,9mm, ale podobno wymagane jest powyżej 7,5. Moje nigdy nie pozwalało, wiec może nie jest złe. Byleby tylko receptywne było.

I jednak dostałam encorton 10mg. Poprzednim razem go nie miałam.
myśle że do transferu jeszcze endo podrośnie. czyli przy crio też progesteron musi być poniżej 1?
 

Teraz zarodki są witryfikowane, nie mrożone starym sposobem, więc są bardzo małe szanse, że coś się stanie przy rozmrazaniu



To na twoim miejscu zbadalabym tsh tak 7-10 dni przed planowanym transferem, żeby w razie czego włączyć euthyrox

Okej!! Dzieki bardzo! Czyli zrobie na poczatku cyklu... a intralipid moze na TSH miec jakis wplyw??
 
Dziewuchy, ja to zaraz oszaleję!
Tez tak miałyście, że czułyście jakby zaraz miał się zacząć okres, a mimo to nie zaczął się i transfer okazał się udany?
masakra...mam mega mętlik w głowie i co chwilę chodzę do wc sprawdzić, czy @ jest, czy nie ma...:dry:
 
Dziewuchy, ja to zaraz oszaleję!
Tez tak miałyście, że czułyście jakby zaraz miał się zacząć okres, a mimo to nie zaczął się i transfer okazał się udany?
masakra...mam mega mętlik w głowie i co chwilę chodzę do wc sprawdzić, czy @ jest, czy nie ma...:dry:
Miałam to samo i się udało!!!!Nie dziwię Ci się że się martwisz też się bałam wtedy
 
reklama
Do góry