reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Z samopoczuciem nie jest źle. Trochę jestem przerażona bo ostatnio przechodzilam te przyjemności[emoji6] 9 i 11 lat temu więc mało zorientowama jestem... Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki [emoji3]A położną środowiskową masz już wybraną?
To faktycznie przerwa spora ;)

Jak starszaki zareagowały na wieść, o Malenstwie?

Poloznej jeszcze nie wybierałem. Wydaje mi się, że jeszcze tyle eee czasu[emoji4]
 
reklama
Hej dziewczyny, mam ogromniastą prośbę - jestem matką i fotografem, który będzie otwierać działalność. Potrzebuję zbudować sobie portfolio, a ponieważ chcę iść w reportaż i rozpropagować reportaż porodowy więc szukam przyszłych mam :)
Wiem, że pewnie myślicie, że to poroniony pomysł ale spokojnie - nie muszę fotografować całej akcji :)
A uwierzcie mi, że warto uwiecznić tę chwilę :) Jeśli wyrazicie zgodę to nie jest tak, że nie będziecie miały nic do gadania w sprawie tego co trafi do sieci - każde zdjęcie najpierw Wam pokażę i zapytam o zgodę na publikację. Nic nie będziecie płacić, wszystkie obrobione przeze mnie zdjęcia otrzymacie w formie elektronicznej i na wybrane wyrazicie zgodę czy mogę użyć do portfolio.

W razie pytań - piszcie tutaj albo do mnie prywatnie. Chętnie po prostu porozmawiam czy to przez forum czy nawet przy herbacie w jakieś kawiarni :)
 
Cieszą się [emoji3]
To faktycznie przerwa spora ;)

Jak starszaki zareagowały na wieść, o Malenstwie?

Poloznej jeszcze nie wybierałem. Wydaje mi się, że jeszcze tyle eee czasu[emoji4]
Opiekę położnej NFZ zapewnia od 21 tygodnia ciąży, więc to chyba czas żeby się do kogoś zapisać. Po wcześniejszych doświadczeniach wolałabym się nie zdawać na przypadek...
 
Dziewczyny mam pytanie do tych co miały ustalona cc w Żeromskim, czy przyjęcie jest tego poranka co wyznaczona data cc czy dzień wcześniej?
 
Cieszą się [emoji3] Opiekę położnej NFZ zapewnia od 21 tygodnia ciąży, więc to chyba czas żeby się do kogoś zapisać. Po wcześniejszych doświadczeniach wolałabym się nie zdawać na przypadek...
Ja jakoś nie wizę sensu poloznej przed porodem ;)
Ale musze w przyszłym tygodniu ogarnąć temat bo doktor na każdej wizycie suszy mi głowę z tego powodu[emoji12]



Jak tam dziewczyny z terminami na lipiec? Czekamy na Wasze opinie!;)
 
Ja wybrałam położna ale póki co nie korzystam. Nie mam potrzeby a na jej zajęcia grupowe nie mam czasu.

No też jestem ciekawa jaką będzie opinia :D :p
 
No też myślę, że bardziej po porodzie, ale dobrze wybrać świadomie [emoji6] Miałaś kogoś z polecenia? Czy poprostu zdalas się na rejon?
Ja wybrałam położna ale póki co nie korzystam. Nie mam potrzeby a na jej zajęcia grupowe nie mam czasu.

No też jestem ciekawa jaką będzie opinia :D :p
 
reklama
No też myślę, że bardziej po porodzie, ale dobrze wybrać świadomie [emoji6] Miałaś kogoś z polecenia? Czy poprostu zdalas się na rejon?
Z polecenia. Ale też rejon. Bo to położna z ujastka. Zależy gdzie mieszkasz taka Ci przydziela. Z rejonowej przychodni nie chciałam.
To moje kolejne więc wiedzę mam. Pierworodce na pewno przydadza się takie spotkania przrd porodem.
 
Do góry