reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Też rodziłam tam dwa razy i raz trafiłam z poronieniem (uciekając z Narutowicza, szkoda gadać ;) ). Mam nadzieję że będzie równie ok jak wtedy.
 
reklama
Też zastanawiam się nad Żeromskim . Tylko ja jestem w ciąży bliźniaczej i raczej czeka mnie cięcie cesarskie. Mój lekarz niestety nie pracuje w żadnym szpitalu i dlatego zastanawiam się nad zmianą lekarza który pracuje w tym szpitalu czytałam dobre opinie o lekarzu Konrad Muzykiewicz.. Miała któraś z was styczność z nim??
 
Margosia ja też początek października [emoji3]. Jak narazie zastanawiam się Żeromski czy Rydygier
O jaki lipcowy wysyp [emoji7][emoji7][emoji7]

Ja rodziłam dwa razy w Żeromskim i raz ronilam.
Mam nadzieje, ze tym razem też uda mi się tam szczęśliwie urodzić;)
Ale dopiero wrzesien/październik wiec czekam aż przetrzecie szlaki ;)
 
@Momof229 moja siostra w lipcu urodziła bliźniaczki przez cc na Ujastku i była bardzo zadowolona z opieki nad nią i dziewczynami. Jak byś chciała to moge Ci polecić lekarza stamtąd:)
 
Z samopoczuciem nie jest źle. Trochę jestem przerażona bo ostatnio przechodzilam te przyjemności[emoji6] 9 i 11 lat temu więc mało zorientowama jestem... Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki [emoji3]A położną środowiskową masz już wybraną?
Juz nie mogę się doczekac[emoji7]

Jak się czujesz?;)
 
reklama
Do góry