reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Dzień dobry. Dołączam do Was 6t6d ale jeszcze jestem pod dużym znakiem zapytania. Pęcherzyk jest za mały, niż wskazuje jego wiek, ale lekarz kazał nie tracić nadziei, więc jestem [emoji2] mam na imię Wiktoria i mam w domku 2letniego synka.

Hej Wiktorka [emoji3][emoji3]. Tak jak mówisz nie ma co tracić nadziei - na pewno byłaś we wczesnej ciąży dlatego nie może jeszcE określić zarodka . Ja w dwóch poprzednich ciążach tez poszłam za wcześniej dlatego przy trzeciej zdecydowałam się Ze pójdę w co najmniej 7 tyg żeby już mi mógł powiedzieć ze serduszko bije.
 
reklama
Hej Wiktorka [emoji3][emoji3]. Tak jak mówisz nie ma co tracić nadziei - na pewno byłaś we wczesnej ciąży dlatego nie może jeszcE określić zarodka . Ja w dwóch poprzednich ciążach tez poszłam za wcześniej dlatego przy trzeciej zdecydowałam się Ze pójdę w co najmniej 7 tyg żeby już mi mógł powiedzieć ze serduszko bije.
Dzięki[emoji8] okaże się wszystko w przyszłym tygodniu. Nie uda mi się wszystkiego przeczytać od początku. Jak chcecie to przedstawcie mi się dziewczyny [emoji3]
 
Bardzo możliwe :) albo poprostu coś miałam typu, że mam nadzieję do was dołączyć. Mam charakterystyczne nick :p

No Karola, to fantastyczna wiadomość!

U mnie dziś równo 8+0 t :) mam usg 3ego będzie równo 9+0 xD och och już będzie widać konkrety :) u mojej kruszynki. Odpukać. Czyje się coraz lepiej. Fizycznie jedynie co to ciągle czuje się przeżarta i okropnie wzdeta jestem. No i cycki povilewaja. A tak. Bajka. Mogę się tak ciążować do końca :D
Ja tez mam wizytę 3.07 i również nie mogę się doczekać, bo jakoś tak dziwnie się czuje tez mało ciążowo... mdłości raz są, raz nie, piersi raz bolą mocniej raz słabiej :unsure: Noi ogólnie odliczam już dni do tej wizyty.. na która masz ?
 
Ja nie wiem jakiego trzeba mieć pecha robiłam dziś badania standardowo przez diagnostykę myślałam że już może wynik będzie a tu diagnostyka ma problem ze stroną już od 10 i ciulwie ile jeszcze potrwa usuwanie usterki
 
Ostatnia edycja:
Ja nie wiem jakiego trzeba mieć petycja robiłam dziś badania standardowo przez diagnostykę myślałam że już może wynik będzie a tu diagnostyka ma problem ze stroną już od 10 i ciulwie ile jeszcze potrwa usuwanie usterki
Jeśli robiłaś dzisiaj w diagnostyce to i tak wczesniej niz koło 17 raczej mieć nie będziesz, chyba że robiłaś w punkcie gdzie jest od razu laboratorium. No i też zależy co robiłaś bo nie wszystkie badania są w jednym miejscu wykonywane ;) (wiem jak to od środka wygląda bo do pierwszej wizyty na zleceniowce pracowałam w diagnostyce właśnie :D)
 
. Masakra
Jeśli robiłaś dzisiaj w diagnostyce to i tak wczesniej niz koło 17 raczej mieć nie będziesz, chyba że robiłaś w punkcie gdzie jest od razu laboratorium. No i też zależy co robiłaś bo nie wszystkie badania są w jednym miejscu wykonywane ;) (wiem jak to od środka wygląda bo do pierwszej wizyty na zleceniowce pracowałam w diagnostyce właśnie :D)
 
reklama
A ja nadal czekam na wynik .... Juz mnie nosi... dzwonilam po 9 ok zaraz oddzwonimy jakies 15 min. Cisza wiec po 10 dzwonie. Tak ,tak pelno pacjentow oddzwonimy... jest 13.10 dzwonilam pol godziny temu i znow czekam.... a nerwy mam takie ze szok :(
 
Do góry