reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
O tak @Beenka rób teraz, na co będziesz czekać?

No kurde, nie wiem na co tak właściwie?! [emoji57]

Pewnie ma swoje powody dziołcha, a wyście się czepiły, że rób i rób [emoji16]

Teoretycznie to chciałam do pracy wrócić na rok. Taki powód [emoji23][emoji23][emoji23] Ale tak sobie myślę, że raz spróbujemy, tak we wrześniu. Jak będzie kontrolowana wpadka to temat zamknięty, a jak nie, to dalej będę myśleć [emoji41]

A tam się czepily. O'HARA ty się już powoli zacznij starać o drugie w glowie :p buahahahah... Strasznie mnie bawi ten temat :) bo tak to zwlekamy, a potem płacze, że nie wychodzi. :D

@O’Hara już jest ze mną i @mala.wiedzma. umówiona na czerwiec 2020. Dołączasz do nas?

Nie ma co odrazu popadać w paranoje, ze nie wyjdzie [emoji4] nie każdy ma takiego „pecha” jak my, że produkcja trwa latami [emoji38]
A ja już mam wnuki w planie, także spokojna głowa [emoji16][emoji16] tylko mam problem z synowa... nie lubię jej [emoji23]

Jezzzzuuuu... synowa! Koszmar to będzie [emoji38]

Nam się udało w 6 cyklu po maratonie, to może we wrześniu powtórzymy zabawę i pyknie od razu [emoji41] Tylko tera celujemy w dziewczynkę. Jak będzie chłopak, to już trudno, jakoś wychowamy.
 
Wybaczcie, ale rozwalił system.
FB_IMG_1562792741779.jpg
 
No kurde, nie wiem na co tak właściwie?! [emoji57]



Teoretycznie to chciałam do pracy wrócić na rok. Taki powód [emoji23][emoji23][emoji23] Ale tak sobie myślę, że raz spróbujemy, tak we wrześniu. Jak będzie kontrolowana wpadka to temat zamknięty, a jak nie, to dalej będę myśleć [emoji41]



@O’Hara już jest ze mną i @mala.wiedzma. umówiona na czerwiec 2020. Dołączasz do nas?



Jezzzzuuuu... synowa! Koszmar to będzie [emoji38]

Nam się udało w 6 cyklu po maratonie, to może we wrześniu powtórzymy zabawę i pyknie od razu [emoji41] Tylko tera celujemy w dziewczynkę. Jak będzie chłopak, to już trudno, jakoś wychowamy.

A ja nie wracam do pracy, rzucam to w pizdu [emoji16] znaczy na jakieś 3/4 lata, tak wyczekałam tego dzieciaka, ze już chce się nim nacieszyć i pobyć kurą domową [emoji16] lipiec to mój ostatni miesiąc i dłuży mi się jak cholera [emoji16] jeszcze 3 tyg!! [emoji16]znaczy ogolnie to ja lubię swoją robotę, ale bardziej lubię swoje dziecko [emoji16]
 
Ale kto wie, może po roku w pieluchach sama będę uciekać do pracy czym prędzej [emoji38]

No ja jestem taka rozdarta. Super się siedzi z dzieckiem i normalnie mogłabym to robić do końca życia. Taki stan ducha na dzisiaj. Ale pracę też lubię i chyba jednak chcę łączyć te dwie przyjemności [emoji126] Zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Jak coś go też sobie zrobię przerwę.
 
No ja jestem taka rozdarta. Super się siedzi z dzieckiem i normalnie mogłabym to robić do końca życia. Taki stan ducha na dzisiaj. Ale pracę też lubię i chyba jednak chcę łączyć te dwie przyjemności [emoji126] Zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Jak coś go też sobie zrobię przerwę.

No rozumiem Cię, ale ja jednak wychodzę z założenia, ze na prace zawsze jest czas, a dzieci tak szybko rosną, nie chce nic stracić, tym bardziej, ze w głębi duszy obawiam się, ze będę miała tylko (albo aż) jedno :) ale powtarzam, za rok może mi się odmieni [emoji28]
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji8]
Dawno tu nie zaglądałam odkąd urodziłam synka Franuś - październik 2017r [emoji846]

Teraz mam problem bo spóźnia mi się dosyć sporo miesiączka a testy wychodzą negatywne, ale może jednak to za wcześnie.

Ostatnio miała miesiączkę 5 czerwca
Seks bez zabezpieczenia:
23 czerwca
27 czerwca
2 lipca
Okres powinnam mieć 5 lipca w zeszły piątek.

Wczoraj robiłam ostatnio test wyszedł negatywny.
Co radzicie kiedy zrobić kolejny test? Albo kiedy iść na betę ? Czy do ginekologa?
 
Do góry