reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy

Olka7863

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Styczeń 2019
Postów
16
Hej jaki fotelik samochodowy mozna kupic dla dziecka 6mies ale jeszcze sam nie siedzi bo nosidelko jest juz za male..pociecha wazy 10kg..prosze o szypko odpowiedz potrzebny na juz...
 
reklama
Rozwiązanie
Jeśli nie mamy pewności co do fotelika, lepiej się udać do takiego miejsca jak fotelik.info . Tam przy zakupie pomagają dobrać odpowiedni fotelik dla dziecka i samochodu, a przy okazji można się napić dobrej kawy, a dzieci mogą się pobawić w kąciku zabaw dla dzieci.
Kupiłam swojej córce fotelik samochodowy Recaro Young Profi Plus, córeczka ma 3 miesiące, fotelik ten jest do 13-u kg, i jest super...może komuś tu przyda moja porada.

A jeszcze... przed tym....Kupiłam w miejskim sklepie fotelik za prawie 100 zł, ale z paskami na tym foteliku jakiś problem, - za krótkie.... Dołączam zdjęcie nieudanego zakupu foteliku, aby wiedzieliście na co trzeba zwracać uwagę. Na zdjęciu widać długość pasów...Zgubiłam paragon, dlatego fotelik leży w domu...
998300
20190714_213906.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja kupowałam większość rzeczy przez internet konsultując sprawę z obsługą i zakupiłam ostatecznie fotelik w sklep-tosia.eu i jestem bardzo zadowolona z wyboru i przede wszystkim pomocy jaką uzyskałam
 
Kupiłam swojej córce fotelik samochodowy Recaro Young Profi Plus, córeczka ma 3 miesiące, fotelik ten jest do 13-u kg, i jest super...może komuś tu przyda moja porada.

A jeszcze... przed tym....Kupiłam w miejskim sklepie fotelik za prawie 100 zł, ale z paskami na tym foteliku jakiś problem, - za krótkie.... Dołączam zdjęcie nieudanego zakupu foteliku, aby wiedzieliście na co trzeba zwracać uwagę. Na zdjęciu widać długość pasów...Zgubiłam paragon, dlatego fotelik leży w domu...Zobacz załącznik 998300Zobacz załącznik 998300
O matko, co to wogole jest? Ja bym zaniosła go do sklepu i się zapytała sprzedawcy co z tym zrobić.
Kilka dni temu też właśnie kupiliśmy recaro [emoji2] ale o matko, ciężki jak nie wiem [emoji28] jak się włozy maluszka to ręką odpadnie hehe.
 
O matko, co to wogole jest? Ja bym zaniosła go do sklepu i się zapytała sprzedawcy co z tym zrobić.
Kilka dni temu też właśnie kupiliśmy recaro [emoji2] ale o matko, ciężki jak nie wiem [emoji28] jak się włozy maluszka to ręką odpadnie hehe.
Ja bym też zaniosła ten fotelik do sklepu, gdyby nie zgubiłam paragon. No coś, niech sobie leży :-) :) To przecież moja wina że nie sprawdziłam czy wszystko jest ok z tym fotelikiem...Za wszystko trzeba płacić)))
 
Mój ma 8 mc waży ponad 10 kg i nadal przewożę go w tym samym nosidełku, w którym odbierałem po urodzeniu. Pewnie też jest za mały bo nóżki mu wystają. Przydałby się teraz fotelik ale jeszcze nie siedzi tak stabilnie. Czasem jeszcze ucieka no boki
 
reklama
Jeśli nie mamy pewności co do fotelika, lepiej się udać do takiego miejsca jak fotelik.info . Tam przy zakupie pomagają dobrać odpowiedni fotelik dla dziecka i samochodu, a przy okazji można się napić dobrej kawy, a dzieci mogą się pobawić w kąciku zabaw dla dzieci.
 
Rozwiązanie
Do góry